image0110 maja w hali Uczelni Państwowej im. Jana Grodka w Sanoku, odbył się Finał Wojewódzkiej Licealiady w unihokeju chłopców. Nasza drużyna zajęła trzecie miejsce.

Wyniki meczów Naszej reprezentacji

ZS Nr 3 Sanok – II LO Sanok 1:2 (wynik zaliczony z półfinału)

ZS Nr 3 Sanok – II LO Przemyśl 2:1, bramki: J. Sudyka, K. Zygmunt

ZS Nr 3 Sanok – ZS Nr 2 Dębica 1:2, bramka: K. Zygmunt

ZS Nr 3 Sanok – ZSB Mielec 2:1, bramki: K. Rudy, F. Źrebiec

ZS Nr 3 Sanok – ZSEiO Przemyśl 2:1, bramki: x2 F. Źrebiec

Czytaj więcej: Brązowy medal !

25 stycznia 2022 roku w PWSZ im. Jana Grodka w Sanoku nasi unihokeiści zajęli pierwsze miejsce w zawodach rejonowych i tym samym zapewnili sobie awans do półfinałów wojewódzkich, które odbędą się po feriach.

Wyniki meczów Naszej drużyny:

ZS Nr 3 w Sanoku - ZS Nr 2 w Sanoku 2:0bramki: J. Sudyka x2
ZS Nr 3 w Sanoku - I LO w Sanoku 3:2, bramki: J. Sudyka, K. Oklejewicz, K. Zygmunt
ZS Nr 3 w Sanoku - II LO w Sanoku 0:0,

ZS Nr 3 w Sanoku - ZS Nr 1 w Sanoku 4:1, bramki: J. Sudyka x2, K.Oklejewicz, K. Zygmunt

Czytaj więcej: Unihokej - awans do półfinału wojewódzkiego

17-dz     Dwa dni trwała rywalizacja w naszej szkole w Zawodach Rejonowych w unihokeju dziewcząt i chłopców (30.11 - 01.12.2017r.).

Wśród dziewcząt  I miejsce zajęła reprezentacja ZS Nr 1 w Sanoku, II miejsce II LO w Sanoku  a III miejsce reprezentacja Naszej Szkoły. Wszystkie te szkoły awansowały do Półfinału Wojewódzkiej Licealiady. Nasze dziewczyny pierwszy raz awansowały do dalszego etapu rozgrywek wygrywając dwa mecze i trzy remisując: z ZSE Brzozów 6:1 i ZS Nr 5 Sanok 2:0 oraz  z I LO Sanok 1:1, II LO Sanok 1:1 i ZS Nr 1 Sanok 1:1.

Czytaj więcej: WSPANIAŁA POSTAWA NASZYCH DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW !!!

42-wice      W dniach 12 – 14.05.2017 r. w Elblągu odbył się XXIV Międzynarodowy Festiwal Unihokeja Dzieci i Młodzieży o Puchar Bałtyku Ogólnopolska Licealiada w kategorii chłopców. Reprezentacja Naszej Szkoły zajęła II miejsce uzyskując tytuł Wicemistrzów. W pierwszym dniu turnieju chłopcy wygrali w grupie kolejno: 6:0 z LO Gdańsk (bramki- J. Sujkowski 2, M. Brukwicki 1, P. Myćka 1, D. Januszczak 1, F. Kwolek 1)  oraz 5:0 z ZS Nr 1 Swarzędz  (bramki- J. Sujkowski 2, M. Brukwicki 3) zajmując pierwsze miejsce w grupie. W kolejnym meczu pokonaliśmy ZS Nr 2 Dębica 4:0 (bramki- M. Brukwicki 2, D. Januszczak 1, J. Sujkowski 1). Reasumując w tym dniu nie straciliśmy żadnej bramki pokonując wszystkich przeciwników po bardzo dobrej grze.

Czytaj więcej: WICEMISTRZOSTWO POLSKI !!!