6 marca 2024 roku w CSD Uczelni Państwowej im. Jana Grodka w Sanoku, nasi unihokeiści zajęli pierwsze miejsce w zawodach rejonowych i tym samym zapewnili sobie awans do półfinałów wojewódzkich, które odbędą się 13 marca.

Wyniki meczów Naszej drużyny: 

Grupa A

ZS Nr 3 w Sanoku – II LO w Sanoku 1:0bramka: Wojnar
ZS Nr 3 w Sanoku - ZS Nr 1 w Sanoku 0:0

Grupa F
ZS Nr 3 w Sanoku - I LO w Sanoku 0:0
ZS Nr 3 w Sanoku - ZS Nr 2 w Sanoku 4:0, bramki: Sudyka x2, Źrebiec, Rolnik

1m – ZS Nr 3 w Sanoku - awans do 1/2 finału wojewódzkiego
2m - II LO w Sanoku - awans do 1/2 finału wojewódzkiego
3m - ZS Nr 2 w Sanoku - awans do 1/2 finału wojewódzkiego

 

Skład Naszej drużyny:

Jakub Sydyka 5S, Kacper Rudy 5M, Mateusz Piotrowski 5M, Adrian Wolanin 5A, Franciszek Źrebiec 4A, Mateusz Koczera 3A, Michał Podstawski 2E, Eryk Rolnik 2AE, Kacper Pielech 2AE, Oliwer Wolanin 2P,  Miłosz Mrozek 1A, Adrian Wojnar  1EF.

Opiekun drużyny: Jarosław Dulęba

 

Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies. Odwiedzając naszą stronę bez dokonania zmian ustawień swojej przeglądarki, wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu.
OK