12.03.2024 r. w Szkole Podstawowej nr 14 w Krośnie na basenie MOSIR odbył się Półfinał Wojewódzki w pływaniu. Reprezentacja chłopców z naszej szkoły wystartowała w sztafecie 6x50m, zajmując bardzo dobre 5 miejsce. Kolejne 4 osoby wystartowały indywidualnie, z których najlepszy był uczeń klasy 1S Dawid Leszczyk, płynąc stylem grzbietowym uplasował się na drugim miejscu.

Naszą szkołę reprezentowali: Eryk Haduch 2S, Dawid Leszczyk 1S, Michał Mazur 2M, Jacek Sieniawski 3K, Igor Wojewódka 2K, Oskar Zychowicz 2S, Nikodem Abram 3P, Ida Ryczaj 1EF, Anita Wietchy 1I.

Opiekunami drużyny byli: Stangierski Sebastian, Łukasz Kudlik.                                                                                                                                                                                                                                 

Z przyjemnością informujemy, że 8 marca 2024 r. uczniowie naszej szkoły zdobyli historyczny srebrny medal, zajmując 2 miejsce w Wojewódzkim Finale Licealiady w piłce ręcznej!!!

Do finału, który został rozegrany w hali sportowej ZSZ w Przeworsku zakwalifikowały się cztery najlepsze drużyny z podkarpackich szkół ponadpodstawowych. Oprócz gospodarzy i naszych szczypiornistów udział wzięły zespoły I Społecznego LO w Tarnobrzegu i I LO Mielec.

Czytaj więcej: SZCZYPIORNIŚCI WICEMISTRZAMI WOJEWÓDZTWA PODKARPACKIEGO!!!

26 lutego 2024 roku w naszej szkole został zorganizowany Turniej Drużynowy Szkół Podstawowych w Badmintonie. Do rywalizacji przystąpiły drużyny reprezentujące Szkołę Podstawową w Łukowem, Szkołę Podstawową nr 1 z Zagórza, Szkołę Podstawową nr 3 z Sanoka oraz Szkołę Podstawową nr 2 z Sanoka. W rozgrywkach brało udział 8 zespołów, utworzono 2 grupy i rozegrano mecze grupowe. Mecze drużynowe rozpoczynały się pojedynkami w grach pojedynczych dziewcząt, następnie w grach pojedynczych chłopców oraz grach mieszanych. W końcowej rywalizacji, mecz o 3 miejsce odbył się pomiędzy Szkołami z Sanoka, gdzie lepsza okazała się Szkoła Podstawowa nr 3.

W zaciętym i emocjonującym finale pierwsze miejsce wywalczyła Szkoła Podstawowa z Zagórza pokonując Szkołę Podstawową z Łukowego.

Drużyny nagrodzono pamiątkowymi pucharami oraz dyplomami.

Gratulujemy zwycięzcom, a wszystkim zespołom dziękujemy za udział w sportowej rywalizacji.

zdj03  20 grudnia 2023 roku w hali sportowo-dydaktycznej Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Sanoku odbył się organizowany przez Podkarpacki Szkolny Związek Sportowy, turniej piłki ręcznej chłopców.

Zakwalifikowali się do niego zwycięzcy szczebla rejonowego, którymi byli zawodnicy Naszej szkoły oraz Michalickiego Zespołu Szkół Ponadpodstawowych w Miejscu Piastowym.

Stawkę zespołów uzupełniły drużyny Liceum Ogólnokształcącego w Brzozowie i Zespół Szkół Mechanicznych w Krośnie.

Szczypiorniści Naszej szkoły po zwycięstwie w turnieju rejonowym nad Liceum Ogólnokształcącego w Brzozowie 14 : 10,  trafili w półfinale wojewódzkim na Zespół Szkół Mechanicznych w Krośnie.

Czytaj więcej: AWANS SZCZYPIORNISTÓW DO FINAŁU WOJEWÓDZKIEGO!!!

Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies. Odwiedzając naszą stronę bez dokonania zmian ustawień swojej przeglądarki, wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu.
OK