krewTo, co robimy dla siebie umiera wraz z nami.

To, co robimy dla innych i świata pozostaje nieśmiertelne.”

                                       A. Pike

 

Od 2004 roku krwiodawcy z całego świata obchodzą swoje święto 14 czerwca.

 

Światowy Dzień Krwiodawcy to wyraz wdzięczności za ich bezinteresowną pomoc i poświęcenie. Patronat nad obchodami Światowego Dnia Krwiodawcy sprawują: Światowa Organizacja Zdrowia, Czerwony Krzyż i Czerwony Półksiężyc, Międzynarodowe Towarzystwo Transfuzjologiczne oraz Międzynarodowa Federacja Organizacji Krwiodawców.

Czytaj więcej: Krwiodawcy w naszej szkole

24.05.2024r w Sanockim oddziale CARITAS, CSU przy ul. Kościelnej Nasi uczniowie: Kwolek Izabela, Maszczak Patryk, Rojek Artur oraz Zubik Sandra w ramach Sanockiego Wolontariatu uczestniczyli w prowadzeniu koncertu z okazji najważniejszego majowego święta ,,Dnia Matki’’ na terenie osiedla Posada w Sanoku.

Serdecznie dziękujemy Wolontariuszą za zaangażowanie oraz poświęcony czas!!

dofinansowane                  logo male zs3

Informujemy, że w ramach projektu Erasmus+ „Crossing Borders with Distance Education” rozpoczynamy rekrutację na wyjazd uczniów do Hiszpanii, który odbędzie się w trzecim tygodniu września 2024r. (Walencja). Zainteresowane osoby proszone są o dostarczenie do koordynatora projektu (p. Kulawiak – Roman) wniosku ucznia o udział w mobilności, zgody prawnych opiekunów na wyjazd i pozostałej dokumentacji określonej w regulaminie projektu w terminie do 12 czerwca 2024r. Przypominamy, że wyjazd w całości jest pokrywany z funduszy europejskich. Wniosek (wraz z oświadczeniami) i wymagania rekrutacyjne dostępne są u koordynatora projektu.
Wnioski proszę odbierać w pokoju nr 10.

 

21.05.2024 uczniowie zawodu TECHNIK MECHANIK (klasy 2A, 2AE ,3A, i 4A) mieli przyjemność uczestniczyć w szkoleniu narzędziowym ,,Świat narzędzi skrawających - szkolenie dla Młodych Techników”. Odbyło się ono w Katowicach w ISCAR POLAND Sp Z.O.O - drugiej największej na świecie firmie produkującej narzędzia skrawające. Podczas kilkugodzinnego wykładu uczniowie nabyli wiedzę z zakresu obróbki skrawaniem, materiałów obrabianych, materiałów narzędziowych, najnowszych strategii obróbczych, powłok PVD i CVD. Zapoznali się także z Portfiolio ISCAR’a (wiercenie, frezowanie ,toczenie i rowkowanie). Po krótkiej przerwie obiadowej odbyły się pokazy praktyczne między innymi toczenia, frezowania na dużych wysięgach, wiercenia narzędziami składanymi z wykorzystaniem maszyn CNC OKUMA i HERMLE 5 osi. Wszyscy uczniowie otrzymali Certyfikaty potwierdzające udział w szkoleniu.

Serdeczne dziękujemy Dyrektorowi Generalnemu ISCAR POLAND Panu Robertowi Zielińskiemu za zaproszenie, dyrektorowi technicznemu Panu Marcinowi Różańskiemu za profesjonalne i bardzo ciekawe przedstawienie tematyki obróbki skrawaniem CNC oraz całemu zespołowi Firmy ISCAR POLAND za bardzo miłe i życzliwe przyjęcie.

Opiekunowie i uczniowie klasy 2A, 2AE, 3A, 4A.

Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies. Odwiedzając naszą stronę bez dokonania zmian ustawień swojej przeglądarki, wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu.
OK