image17

Technik mechanik (operator obrabiarek CNC) to najstarszy kierunek w ofercie naszej szkoły. Absolwenci tego zawodu pracują w naszym mieście i w całej Polsce. Szybki rozwój technik komputerowych sprawił, że zmieniły się metody projektowania i sposoby obróbki materiałów. Do programowania obróbki i nadzorowania poprawności pracy maszyn potrzebna jest wysoko wykwalifikowana kadra techniczna, w szczególności operatorzy maszyn sterowanych numerycznie i specjaliści w zakresie komputerowego wspomagania projektowania i wytwarzania.

Czytaj więcej: Technik mechanik - zawód z gwarancją PRACY

logo-zs3Erasmus 2021OFICJALNE LOGO PROJEKTU

Informujemy, że w ramach projektu Erasmus+ ”Güncellenen Geleneksel Sanatlar” (Zaktualizowane sztuki tradycyjne) rozpoczynamy rekrutację na wyjazd uczniów do Portugalii, który odbędzie się w marcu. Zainteresowane osoby proszone są o dostarczenie do koordynatora projektu (p. Kulawiak – Roman) wniosku ucznia o udział w mobilności, zgody prawnych opiekunów na wyjazd i pozostałej dokumentacji określonej w regulaminie projektu w terminie do 28 stycznia 2022r.

Wniosek (wraz z oświadczeniami) i wymagania rekrutacyjne dostępne są u koordynatora projektu.

Wyjazd na narty, snowboard (Weremień)

Czwartek   27.01.2022.

1. Wyjazd spod szkoły godz. 8:00

2. Koszt wyjazdu 80zł