image17

 

Technik mechanik (operator obrabiarek CNC) to najstarszy kierunek w ofercie naszej szkoły. Absolwenci tego zawodu pracują w naszym mieście i w całej Polsce. Szybki rozwój technik komputerowych sprawił, że zmieniły się metody projektowania i sposoby obróbki materiałów. Do programowania obróbki i nadzorowania poprawności pracy maszyn potrzebna jest wysoko wykwalifikowana kadra techniczna, w szczególności operatorzy maszyn sterowanych numerycznie i specjaliści w zakresie komputerowego wspomagania projektowania i wytwarzania.

Czytaj więcej: Technik mechanik - zawód z gwarancją PRACY

logo-zs3Erasmus 2021OFICJALNE LOGO PROJEKTU

 

 

 

Informujemy, że w ramach projektu Erasmus+ ”Güncellenen Geleneksel Sanatlar” (Zaktualizowane sztuki tradycyjne) rozpoczynamy rekrutację na wyjazd uczniów do Portugalii, który odbędzie się w marcu. Zainteresowane osoby proszone są o dostarczenie do koordynatora projektu (p. Kulawiak – Roman) wniosku ucznia o udział w mobilności, zgody prawnych opiekunów na wyjazd i pozostałej dokumentacji określonej w regulaminie projektu w terminie do 28 stycznia 2022r.

Wniosek (wraz z oświadczeniami) i wymagania rekrutacyjne dostępne są u koordynatora projektu.

 

 

   Wyjazd na narty, snowboard (Weremień)

                  Czwartek   27.01.2022.        

              

1. Wyjazd spod szkoły godz. 8:00

2. Koszt wyjazdu 80zł

- nieograniczona ilość zjazdów

- ciepły posiłek (kiełbasa z grilla,pizza herbata)

- dojazd

3. Powrót do szkoły godz:15:00 -15:30

4. Własny sprzęt lub możliwość wypożyczenia

   na stoku narciarskim (kask obowiązkowo)

5. Zapisy do środy do godz. 12:00  u nauczycieli w-f

 

Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies. Odwiedzając naszą stronę bez dokonania zmian ustawień swojej przeglądarki, wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu.
OK