image05

 

 

 

Dnia 13 listopada 2019 roku w CSD Uczelni Państwowej im. Jana Grodka w Sanoku, nasi unihokeiści zajęli trzecie miejsce w zawodach rejonowych i tym samym zapewnili sobie awans do półfinałów wojewódzkich, które odbędą się w styczniu 2020 roku.

Wyniki meczów Naszej drużyny: 

Grupa A

ZS Nr 3 w Sanoku - ZS CKR w Nowosielcach 4:0bramki: Kwolek x3, Myćka
ZS Nr 3 w Sanoku - ZS Nr 1 w Sanoku 3:1, bramki: Kwolek x2, Oklejewicz
ZS Nr 3 w Sanoku - II LO w Sanoku 0:4,

Grupa F
ZS Nr 3 w Sanoku - I LO w Sanoku 1:5, bramki:  Oklejewicz
ZS Nr 3 w Sanoku - ZS Nr 2 w Sanoku 0:0,karne 2:1 bramki: Oklejewicz x2

1m - II LO w Sanoku - awans do 1/2 finału wojewódzkiego
2m - I LO w Sanoku - awans do 1/2 finału wojewódzkiego
3m - ZS Nr 3 w Sanokuawans do 1/2 finału wojewódzkiego

 

Skład Naszej drużyny:

Patryk Myćka 4TS, Filip Kwolek 4TI, Grzegorz Woźny 4TK, Karol Oklejewicz 2TK, Antonowicz Jakub 3TK, Mateusz Płocica 2TS, Adam Kuzicki 2TS, Karol Zygmunt 1TS, Jakub Sudyka 1S, Jakub Lewicki 1TI, Dominik Buczek 1TA, Filip Wiszyński 1TA.

Opiekun drużyny: Jarosław Dulęba

Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies. Odwiedzając naszą stronę bez dokonania zmian ustawień swojej przeglądarki, wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu.
OK