32-elblag     W dniach 27 – 29.05.2016r. w Elblągu  odbył się XXIII Międzynarodowy Festiwal Unihokeja Dzieci i Młodzieży o Puchar Bałtyku Ogólnopolska Licealiada w kategorii chłopców. Reprezentacja Naszej Szkoły wygrywając wszystkie mecze zajęła I miejsce uzyskując tytuł Mistrzów. W pierwszym dniu turnieju chłopcy wygrali 4:1 z I LO Żary (bramki - J.Sujkowski 3, M.Brukwicki 1)  oraz 6:2 z ZSP Łochów (bramki - J.Sujkowski 3, M.Brukwicki 3), a dzień później 3:1 z ZSP Sulechów (bramki - J.Sujkowski 1, M.Nazarkiewicz 1, R.Bomba 1) oraz 9:3 z ZS Nr 1 Swarzędz (bramki - M.Brukwicki 4, J.Sujkowski 2, P.Muszański 2, M.Wojnarowski 1).


Królem strzelców turnieju został  Jakub Sujkowski (9 bramek) a najlepszym bramkarzem Mateusz Olszowy.
Skład reprezentacji : Mateusz Olszowy (3TM), Jakub Sujkowski (3TF), Michał Nazarkiewicz (3TF), Maciej Brukwicki (2TF), Dominik Januszczak(3TS) , Radosław Bomba (4TI), Paweł Muszański (4TE/TB), Maciej Zygmunt (3TB), Mateusz Wojnarowski (2TA), Damian Brejta (3TM) oraz nieobecni Jakub Skrabalak (4TI) i Rafał Czytajło (2TI).

Opiekun drużyny : Jarosław Dulęba

Serdeczne podziękowania kieruje cała drużyna oraz trener dla:
Dyrekcji ZS Nr 3, Starostwa Powiatowego w Sanoku, Towarzystwa Gimnastycznego ,,Sokół”,  Kwiaciarni ,,Irys” w Sanoku, Salonu Fryzjerskiego ,,Loczek” w Zagórzu oraz firmie "AUTOMANIA" za pomoc w sfinansowaniu wyjazdu oraz p. Danielowi  Brukwickiemu za opiekę.

Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies. Odwiedzając naszą stronę bez dokonania zmian ustawień swojej przeglądarki, wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu.
OK