32-unihok      03.03.2017r.  w  PWSZ w Sanoku (organizacja Nasza Szkoła) odbył się Finał Wojewódzkiej Licealiady w unihokeju chłopców. W turnieju wzięło udział sześć szkół: ZS Nr3 Sanok, II LO Sanok, III LO Rzeszów, II LO Dębica, ZS Nr 2 Dębica, ZS Sokołów Młp. Zawody rozegrano systemem  „każdy z każdym” z zaliczeniem wyników  z półfinałów wojewódzkich.  Mieliśmy okazję oglądać 12 szybkich, ciekawych, stojących na dobrym poziomie spotkań. Należy też podkreślić wyjątkowo zaciętą, a zarazem czystą grę wszystkich drużyn oraz wspaniały doping zorganizowany przez uczniów ZS Nr 3.

W pierwszym  meczu Nasza drużyna wygrała z ZS Sokołów Młp. 2:1 po bramkach Dominika Januszczaka oraz Jakuba Sujkowskiego na 15 sekund przed końcem. Trzeba jednak zaznaczyć, że mieliśmy bardzo dużą przewagę, a drużyna z Sokołowa cały mecz ograniczyła się tylko do obrony swojej bramki oddając jeden przypadkowy strzał zdobywając jedyną bramkę.  W drugim spotkaniu spotkaliśmy się z najgroźniejszym rywalem ZS Nr 2 Dębica. Po bardzo dobrym meczu pokonaliśmy rywala 2:0 (bramki zdobyli: Maciej Brukwicki i Patryk Myćka), mając cały mecz pod kontrolą. W następnym meczu wygraliśmy 1:0 po bramce Jakuba Sujkowskiego z II LO Dębica. Ostatnie spotkanie z III LO Rzeszów było tylko formalnością, po przygniatającej przewadze wygraliśmy 3:0 (bramki: Jakub Sujkowski, Damian Brejta i Dominik Januszczak) pieczętując zwycięstwo w całym turnieju zdobywając tytuł Mistrza Województwa.

Wszystkie  wyniki meczów, tabela oraz wyniki końcowe:

1. ZS Nr 3 Sanok  vs  ZS Sokołów Młp. (2:1)
2. ZS Nr 2 Dębica  vs  III LO Rzeszów (3:0)
3. II LO Dębica  vs  II LO Sanok (0:1)
4. ZS Nr 3 Sanok  vs  ZS Nr 2 Dębica (2:0)
5. II LO Dębica vs  III LO Rzeszów (1:0)
6. ZS Sokołów Młp.  vs  II LO Sanok (0:2)
7. ZS Nr 3 Sanok  vs  II LO Dębica (1:0)
8. ZS Sokołów Młp. vs  ZS Nr 2 Dębica (0:4)
9. III LO Rzeszów  vs  II LO Sanok (0:3)
10. ZS Sokołów Młp.  vs  II LO Dębica (1:1)
11. ZS Nr 3 Sanok  vs  III LO Rzeszów (3:0)
12. ZS Nr 2 Dębica  vs  II LO Sanok (4:0)

Wyniki  zaliczone z półfinałów:

1. ZS Nr 3 Sanok  vs  II LO Sanok (4:0)
2. ZS Sokołów Młp.  vs  III  LO Rzeszów (3:2)
3. ZS Nr 2 Dębica  vs  II LO Dębica (3:2)

Tabela:

Nazwa drużyny

Liczba meczów

Wygrane

Remisy

Porażki

B Z

B S

Punkty

ZS Nr 3 Sanok

5

5

0

0

12

1

10

ZS Nr 2 Dębica

5

4

0

1

14

4

8

II LO Sanok

5

3

0

2

6

8

6

II LO Dębica

5

1

1

3

4

6

3

ZS Sokołów

Małopolski

5

1

1

3

5

11

3

III LO Rzeszów

5

0

 

5

3

12

0


Klasyfikacja końcowa:

1. ZS Nr 3 SanokAwans do Finałów Ogólnopolskich w Elblągu
2.
ZS Nr 2 Dębica
3. II LO Sanok
4. II LO Dębica
5. ZS Sokołów Małopolski
6. III LO Rzeszów

Finał Ogólnopolski w Elblągu odbędzie się w dniach  12-14.05.2017r.

Skład  Naszej reprezentacji:
Patryk Myćka
(1TS),  Damian Brejta (4TM),  Maciej  Brukwicki (3TF) , Rafał  Czytajło (3TI), Dominik Januszczak (4TS),  Filip Kwolek (1TI),  Michał  Nazarkiewicz (4TF),  Mateusz  Olszowy (4TM),  Kacper Cęgiel (1TM),  Jakub Sujkowski (4TF),   Marcin Hnat (2TA),  Maciej Zygmunt (4TB).
Opiekun drużyny: Jarosław Dulęba

Zdjęcia: Jakub Kozicki.

Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies. Odwiedzając naszą stronę bez dokonania zmian ustawień swojej przeglądarki, wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu.
OK