image0110 maja w hali Uczelni Państwowej im. Jana Grodka w Sanoku, odbył się Finał Wojewódzkiej Licealiady w unihokeju chłopców. Nasza drużyna zajęła trzecie miejsce.

Wyniki meczów Naszej reprezentacji

ZS Nr 3 Sanok – II LO Sanok 1:2 (wynik zaliczony z półfinału)

ZS Nr 3 Sanok – II LO Przemyśl 2:1, bramki: J. Sudyka, K. Zygmunt

ZS Nr 3 Sanok – ZS Nr 2 Dębica 1:2, bramka: K. Zygmunt

ZS Nr 3 Sanok – ZSB Mielec 2:1, bramki: K. Rudy, F. Źrebiec

ZS Nr 3 Sanok – ZSEiO Przemyśl 2:1, bramki: x2 F. Źrebiec

 

Skład drużyny:

Mateusz Płocica 4TS, Karol Zygmunt 3TS, Jakub Sudyka 3S, Filip Wiszyński 3TA, Mateusz Koczera 3TA, Kacper Rudy 3M, Bartłomiej Koczera 2A, Franciszek Źrebiec 2A, Marcel Puszkarski 1M oraz nieobecni Karol Oklejewicz 4TK, Adam Kuzicki 4TS

i Alan Wolanin 3A.

Opiekun drużyny: Jarosław Dulęba

Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies. Odwiedzając naszą stronę bez dokonania zmian ustawień swojej przeglądarki, wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu.
OK