25 stycznia 2022 roku w PWSZ im. Jana Grodka w Sanoku nasi unihokeiści zajęli pierwsze miejsce w zawodach rejonowych i tym samym zapewnili sobie awans do półfinałów wojewódzkich, które odbędą się po feriach.

Wyniki meczów Naszej drużyny: 

ZS Nr 3 w Sanoku - ZS Nr 2 w Sanoku 2:0bramki: J. Sudyka x2
ZS Nr 3 w Sanoku - I LO w Sanoku 3:2, bramki: J. Sudyka, K. Oklejewicz, K. Zygmunt
ZS Nr 3 w Sanoku - II LO w Sanoku 0:0,

ZS Nr 3 w Sanoku - ZS Nr 1 w Sanoku 4:1, bramki: J. Sudyka x2, K.Oklejewicz, K. Zygmunt


1m - ZS Nr 3 w Sanoku - awans do 1/2 finału wojewódzkiego
2m - II LO w Sanoku - awans do 1/2 finału wojewódzkiego
3m - ZS Nr 2 w Sanoku - awans do 1/2 finału wojewódzkiego

Skład Naszej drużyny:

Adam Kuzicki 4TS, Mateusz Płocica 4TS, Karol Oklejewicz 4TK, Karol Zygmunt 3TS, Jakub Sudyka 3S, Filip Wiszyński 3TA, Mateusz Koczera 3TA, Kacper Rudy 3M, Mateusz Piotrowski 3M, Radosław Orzechowski 3TB, Alan Wolanin 3A, Bartłomiej Koczera 2A, Franciszek Źrebiec 2A, Marcel Puszkarski 1M.

Opiekun drużyny: Jarosław Dulęba

Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies. Odwiedzając naszą stronę bez dokonania zmian ustawień swojej przeglądarki, wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu.
OK