05.10.2018 r. na sanockich Błoniach zostały rozegrane powiatowe sztafetowej biegi przełajowe. Drużyna chłopców po raz kolejny wygrała z bezpieczna przewagą. Dzięki zwycięstwu nasza drużyna wystąpi na zawodach rejonowych. Wystąpiliśmy w następującym składzie: Cukierda Dawid, Dołżycki Jakub, Drozd Sebastian, Galant Michał, Gaworecki Kacper, Gazdowicz Jakub, Klimkowski Łukasz, Kochan Wiktor, Kopacz Mateusz, Kurek Rafał, Lasek Patryk, Leń Jakub, Niemczyk Piotr, Stach Miłosz,  Trybiec Gabriel, Żebracki Dawid.

Chłopakom gratulujemy i życzymy powodzenia na dalszym etapie rozgrywek.

Opiekunowie: Damian Dziewiński, Jarosław Dulęba, Sebastian Stangierski.

Czytaj więcej: Przełajowe biegi sztafetowe

W środę 24 października 2018r. odbędzie się etap szkolny konkursu matematycznego „Matematyka w technice dla technika”. Konkurs jest adresowany do uczniów klas maturalnych technikum.

Rozpoczęcie konkursu o godz. 9.00 w sali 102.

Konkurs trwa 60 min.

Nie można korzystać z kalkulatora i tablic matematycznych.

W dniu 30.10.2018 r. (wtorek) odbędzie się zebranie rodziców:

- o godz. 15:15 -  klas maturalnych,

- o godz. 16:00 -  pozostałych klas.

O godz. 16:30 zebranie Rady Rodziców w sali nr 5a.

Do pobrania HARMONOGRAM.

03-final

26.09.2018 r. w Brzozowie odbyły się zawody rejonowe w lidze lekkoatletycznej. Naszą szkołę reprezentowała drużyna chłopców, która okazała się bezkonkurencyjna, pokonując kolejną szkołę, aż o 115pkt. Większość naszych uczniów zajmowała czołowe miejsca. Natomiast: Maciej Kafara, Sebastian Benawiat, Daniel Stasiowski oraz Rafał Kurek, byli najlepsi w swoich konkurencjach. Temu ostatniemu zabrakło zaledwie 1,6sek. do pobicia ponad 30 letniego rekordu szkoły w biegu na 800m. Mamy nadzieję, że sztuka ta uda się już w maju podczas Finału Wojewódzkiego w Rzeszowie.

Czytaj więcej: Pewny awans do Finału Wojewódzkiego