Zachęcamy wszystkich uczniów, nauczycieli, rodziców, przyjaciół do zagłosowania na pracę konkursową przygotowaną przez ucznia naszej szkoły – Kacpra Łukaszewskiego z klasy 2TI (na stronie znajdują się dwie Jego propozycje biorące udział w konkursie na logo projektu Erasmus+).

Głosujemy od 12 listopada 2020r. (system podpowie, ile dni pozostało do zamknięcia konkursu).
W celu oddania głosu należy zeskanować kod QR, który przekieruje Was na odpowiednią stronę.
Zamieszczamy także link:
Proponujemy udostępnić ten post wśród swoich znajomych.
Zapraszamy do głosowania!

erasmus

Ogłaszamy konkurs na logo projektu Erasmus+, który od października 2020r. jest realizowany w naszej szkole (w ramach współpracy międzynarodowej państw głównie europejskich).

Zadaniem uczestnika konkursu jest opracowanie logo w dowolnej formie graficznej z zastosowaniem dowolnego programu komputerowego. Logo może zawierać grafikę czy treści odnoszące się do tematyki projektu, szkół / państw współpracujących, Unii Europejskiej łączącej narody.

Czytaj więcej: KONKURS NA LOGO PROJEKTU ERASMUS+

Potrzebna jest pomoc dla Kacpra, ucznia naszej szkoły: trwa zbiórka pieniędzy na nierefundowany lek dla chorego na małopłytkowość immunologiczną. Jeśli uda się podać chłopakowi lekarstwo, będzie szansa na znaczną poprawę jego zdrowia.

Więcej informacji oraz link do zbiórki:

otylia   Z inicjatywy burmistrza Tomasza Matuszewskiego, przy wsparciu organizacyjnym Uczelni Państwowej im. Jana Grodka, 7 października odbędzie się w Sanoku spotkanie z Otylią Jędrzejczak oraz współpracownikami jej Fundacji, realizującymi ogólnopolski projekt "Mistrzynie w Szkołach". "Mistrzynie w szkołach" to autorski projekt Otylii Jędrzejczak, którego celem jest mobilizacja dziewcząt w wieku licealnym do zwiększenia aktywności ruchowej. To specjalna lekcja wf-u, podczas której do uczestniczek trafia jasny przekaz - że sport uczy determinacji, konsekwencji w dążeniu do celu, szacunku do samego siebie i otoczenia.

Poniżej przekazujemy Państwu list od Otylii Jędrzejczak, a w załączniku instrukcję, jak dokonać rejestracji. Zachęcamy do skorzystania z tej niecodziennej lekcji z Mistrzynią Olimpijską.

Czytaj więcej: Specjalna lekcja wf-u dla dziewcząt  MISTRZYNIE W SZKOŁACH

Mamy zaszczyt poinformować, że 19 uczniów naszej szkoły otrzymało stypendia za wyniki w nauce. Są to: Bartłomiej Bałuszyński, Maciej Bigos, Jakub Borgosz, Arkadiusz Czerkies, Michał Krajnik, Michał Kuszewski, Damian Matuła, Michał Mołczan, Mikołaj Mołczan, Klaudia Pojnar, Kacper Rocki, Marcel Solon, Szymon Szelast, Dariusz Wacek, Krystian Walko, Norbert Wojtowicz, Wiktoria Wowk, Mateusz Wójcicki, Krzysztof Zając.

Czytaj więcej: Gratulacje dla stypendystów