O SZKOLE  |  PLAN LEKCJI  |  DZIENNIK  |  AKTUALNOŚCI  |  SPORT W SZKOLE  |  film FILMY film |  FACEBOOK  |  REKRUTACJA  |  NABÓR ELEKTRONICZNY  |

image05   23.11.2019 cztery drużyny uczniów naszej szkoły z klas 4 TM – Konrad Kij, Damian Mańkowski, Hubert Jarecki (nazwa drużyny „Aero Team”), 1 TM – Wojciech Kiełtyka i Dominik Kiszka (nazwa drużyny „Wiatrołomy”), 4 TM – Bartosz Karwieńcz, Rafał Czyż, Łukasz Chruszcz (nazwa drużyny „Turbocharger”), oraz 1 TM – Mariusz Tkacz (nazwa drużyny „Śąsiedzi 1”) wraz z opiekunem Jerzym Szymańskim wzięli udział w „Turnieju Maszyn Wiatrowych” w Jarosławiu. Konkurs przeprowadzany był w trzech konkurencjach:

- konkurencja pierwsza – największa moc

- konkurencja druga – największe obroty

- konkurencja trzecia – największy moment

Czytaj więcej: VIII Ogólnopolski Turniej Maszyn Wiatrowych

image21Dzięki uprzejmości Klubu Spartan Rymanów, 29 listopada ZS nr 3 gościł zawodowego Mistrza Polski w Armrestlingu Grzegorza Nowotarskiego, który przedstawił zasady według, których rozgrywane są zawody. Omówione zostały również techniki jakie można wykorzystać podczas spotkania i następnie przeprowadził zawody wśród młodzieży.

Do współzawodnictwa stanęło 85 osób w tym 6 dziewcząt. Zawody rozgrywane były w pięciu kategoriach wiekowych, dziewczyny startowały w osobnej kategorii. Na zakończenie rozegrana została kategoria Open między najlepszymi zawodnikami z każdej kategorii.

Dzięki sponsorowi VitaminShop Sanok i Podkarpackiemu Stowarzyszeniu Sportów Obronnych Defender dla najlepszych zawodników przygotowane zostały nagrody rzeczowe.

Czytaj więcej: Armrestling w ZS 3

image13   29 listopada 2019 r. w I Liceum Ogólnokształcącym w Sanoku rozegrano Zawody Powiatowe w Tenisie Stołowym chłopców. Reprezentacja szkoły w składzie: Przemysław Kozioł 3TI , Radosław Małkowski 4TI oraz Filip Kwolek 4TI zajęła I miejsce wygrywając wszystkie pojedynki.

Wyniki gier:

Zespół Szkół nr 3 – Zespół Szkół nr 5                     3 - 0

Zespół Szkół nr 3 - I Liceum Ogólnokształcące        3 – 1

Zespół Szkół nr 3 - Zespół Szkół nr 1                     3 – 1

Zespół Szkół nr 3 - Zespół Szkół nr 2                     3 – 1

Wygrywając szczebel powiatowy uzyskaliśmy awans do rozgrywek rejonowych, które odbędą się dnia 11 grudnia 2019 r. w Brzozowie.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Czytaj więcej: I miejsce w tenisie stołowym