12.04.2019r. w Kampusie Technicznym PWSZ w Krośnie odbył się finał Olimpiady Energetycznej pod patronatem Podkarpackiego Kuratora Oświaty, organizowanej przez Państwową Wyższą Szkołę Zawodową im. Stanisława Pigonia w Krośnie. Drużyna naszej szkoły w składzie:

1. Patrycja Węgrzyn         - klasa 4 TM
2. Konrad Kij                   - klasa 3 TM
3. Damian Mańkowski      - klasa 3 TM

uczestniczyła w finale.

Czytaj więcej: Udział uczniów naszej szkoły w finale Olimpiady  Energetycznej w Krośnie

W związku z zawieszeniem bezterminowym strajku nauczycieli od dnia 17.04.2019 (środa) zajęcia odbywać się będą zgodnie z planem lekcji.
W dniu jutrzejszym odbędzie się klasyfikacja klas maturalnych.

STRAJK - AKTUALIZACJA

Informuję, że od 09.04.2019 r., aż do odwołania, ze względu na strajk będą odbywać się tylko zajęcia opiekuńczo-wychowawcze. Natomiast nie będzie zajęć dydaktycznych.

W związku z ewentualnym strajkiem informuję Państwa, że mogą wystąpić trudności w realizacji zajęć dydaktyczno – wychowawczych. W przypadku takich trudności szkoła zapewni opiekę zgodnie z planem pracy, tj. z tygodniowym rozkładem zajęć dydaktyczno – wychowawczych.

Strajk nie stanowi przyczyny odwołania zajęć i zajęcia nie będą odwołane (uczniowie przychodzą do szkoły zgodnie ze swoim planem lekcji). Proszę jednocześnie śledzić informacje w mediach i na naszej stronie.