14-zakonczenie

W tym roku wakacje przywitaliśmy już 23 czerwca.

Na początku uroczystej akademii dyrektor Zespołu Szkół Nr 3 w Sanoku – pan mgr inż. Krzysztof Futyma podziękował wszystkim zebranym za trud całorocznej pracy edukacyjnej i wręczył pamiątkowe dyplomy tym uczniom, którzy uzyskali najwyższe oceny i  otrzymali świadectwo z wyróżnieniem.

Czytaj więcej: „Wakacje, znowu są wakacje…”

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2016/2017

odbędzie się 23 czerwca o godz. 9:30 na hali sportowej.

O godz. 8:00 Msza św. w Parafii pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa.

47-spotkanieW ostatnim czasie Zespół Szkół Nr 3 w Sanoku gościł Partnerów z Łotwy, Turcji, Rumunii, Bułgarii i Włoch w ramach realizowanej współpracy międzynarodowej. Niniejsza wizyta była kolejnym etapem działań, które szkoły podjęły dzięki projektowi „Treasure in Language”.
Program Erasmus+ umożliwia uczniom i nauczycielom poznawanie kultur, tradycji i historii państw z Unii Europejskiej i nie tylko. W ramach zaplanowanych działań przedstawiciele w/w szkół uczestniczyli w konferencjach, szkoleniach i warsztatach na terenie Krakowa, Zakopanego i województwa podkarpackiego. Jednym z elementów tych szkoleń były zajęcia poświęcone rodzimym idiomom, poszukiwaniu wspólnych elementów językowych oraz przysłów wypracowanych przez różne tradycje.

Czytaj więcej: Spotkanie ponadnarodowe w polskiej szkole

24-tatry     W dniach 28-30 maja 2017 r. grupa 25 uczniów naszej szkoły wraz z opiekunami postanowiła odpocząć od codzienności szkolnej, odreagować stres i poszukać lata w pięknych okolicznościach tatrzańskiej przyrody.

Pierwszy dzień wyprawy to podróż do miejsca noclegowego w Majerczykówce, przysiółku Poronina. Wyruszyliśmy o 13.00, by po około sześciu godzinach dotrzeć  do ośrodka „Zyngra”, w którym byliśmy zakwaterowani. Tutaj zostaliśmy przydzieleni do naszych pokoi przez dziarską gaździnę, panią Helenę, a następnie zjedliśmy pożywną kolację. Potem był jeszcze spacer po malowniczej okolicy i wieczorne gry oraz rozmowy.

Czytaj więcej: Relacja z wycieczki w Tatry