17zaw-mik

II CHARYTATYWNY Turniej Mikołajkowy SHLPN dla JULKA ŚWIDURSKIEGO podopiecznego FUNDACJI CZAS NADZIEI odbył się 01.12.2018 r w Naszej Szkole i został zorganizowany przez Zespół Szkół nr 3 oraz Zespół Szkół nr 5 w Sanoku. Zebrana kwota: 7 100 zł ❤❤❤Życzymy dużo zdrowia JULKOWI  Julek - nasze waleczne serce, aby jego serduszko zostało wyleczone. W TURNIEJU udział wzięło 8 drużyn:

1. Multi Sanok
2. Ekoball
3. Travel PL
4. Hetmański Zamość
5. Harnaś
6. Kings
7. Nauczyciele ZS3/ZS5
8. HTP Brzozów

Czytaj więcej: II CHARYTATYWNY Turniej Mikołajkowy SHLPN

W dniu 4.12.2018r w Komendzie Powiatowej Policji w Sanoku odbył się Powiatowy Konkurs wiedzy o HIV/AIDS i uzależnieniach organizowany wraz z Powiatową Stację Sanitarno Epidemiologiczną w Sanoku.
    W konkursie udział wzięli uczniowie wszystkich szkół ponadgimnazjalnych z terenu powiatu sanockiego. Rywalizacja była zacięta, a poziom wiedzy uczestników bardzo wysoki i wyrównany.
    Naszą szkołę reprezentowali Liwia Gerhardt kl.2TF, Gracjan Harko kl.2TS i Maciej Konieczny kl.2TS. W końcowej rywalizacji pierwsze miejsce zajęła uczennica 1LO. W dogrywce o miejsce trzecie odpadł Maciej Konieczny – uczeń klasy 2TS ostatecznie zdobywając pierwsze wyróżnienie.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy wiedzy !

Czytaj więcej: Powiatowy Konkurs wiedzy o HIV/AIDS

10-tur-wiatr   22.11.2018 dwa zespoły uczniów naszej szkoły z klas: 2TM – Michał Kotajny (nazwa drużyny „Aerologia” ZS3) oraz 3TM – Damian Mańkowski, Konrad Kij oraz Hubert Jarecki (nazwa drużyny „AeroTeam ZS3”) wzięli udział w „Turnieju maszyn wiatrowych” w Puławach k.Lublina. Konkurs przeprowadzany był w trzech konkurencjach:
- konkurencja pierwsza – największa moc,
- konkurencja druga – największe obroty,
- konkurencja trzecia – największy moment.

Czytaj więcej: Turniej maszyn wiatrowych

11 listopada 016W dniu 16 listopada 2018r. w naszej szkole odbyło się przestawienie teatralne, które było podsumowaniem projektu „Niepodległa” organizowanego przez Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Sanoku. Autorem scenariusza jest pan Tomasz Nazar, który zobrazował w nim wydarzenia, jakie rozegrały się w Sanoku w przed dzień odzyskania niepodległości w 1918 roku. Treść scenariusza dała możliwość młodzieży naszej szkoły zapoznania się z głównymi postaciami lokalnych elit politycznych i wojskowych naszego miasta w owym czasie, np. burmistrz dr Paweł Biedka, pułkownik Maksymowicz, doktor Karol Zaleski, dyrektor Fabryki Wagonów Ludwik Gedus Eydziatowicz, itd.

Czytaj więcej: „SANOK 1918 ROK. DROGA DO WOLNOŚCI” - PRZEDSTAWIENIE TEATRALNE