znicz„Życie choć piękne tak kruche jest,

wystarczy jedna chwila by zgasić je…”

Z głębokim żalem informujemy, że w dniu 25.07.2020r. odszedł od nas absolwent naszej szkoły Mateusz Mazur (był uczniem naszej szkoły w latach 2014-2018).

Pogodny, uśmiechnięty, gotowy do pomocy – takim go zapamiętamy.

Wyrazy współczucia dla Rodziców, Rodziny i Znajomych tragicznie zmarłego Mateusza składają:

Dyrekcja, Wychowawczyni, Grono Pedagogiczne, Koleżanki i Koledzy z Zespołu Szkół nr 3 w Sanoku.

Pogrzeb Mateusza odbędzie się 31.07.2020 r. o godzinie 15:00 w miejscowości Wydrna.

jan

„Śpieszmy się kochać ludzi tak szybko odchodzą”
Jan Twardowski

Z głębokim smutkiem i żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci kolegi, przyjaciela, wychowawcy, Jana Palucha.

Pozostanie on w naszej pamięci jako człowiek uśmiechnięty, niezwykle sympatyczny i ciepły. Żegnamy oddanego swej pracy Nauczyciela.

Rodzinie składamy wyrazy współczucia.

Uroczystości pogrzebowe odbędą się 29.07.2020 r. w Kościele Parafialnym w Ropience – różaniec o godz. 14:30, msza św. o godz. 15:00.

Dyrekcja, nauczyciele, pracownicy i uczniowie Zespołu Szkół nr 3

erasmusplus   Na początku tygodnia dotarła do nas świetna wiadomość, że w latach 2020-2022, nasza szkoła będzie realizowała kolejny projekt w ramach programu Erasmus+ Akcja 1 Mobilność Uczniów i Kadry w sektorze Kształcenie i Szkolenie Zawodowe zatytułowany „Praktyki zagraniczne jako start do kariery zawodowej". To duży sukces naszej szkoły, że już po raz szósty z kolei znaleźliśmy się pośród tych, które uzyskały dofinansowanie z listy podstawowej programu.

Ogólna kwota dofinansowania wyniesie około 150 tysięcy  Euro (razem z poprzednimi pięcioma projektami to już ok. 800 000 Euro, czyli prawie 3,5 miliona złotych!)

Czytaj więcej: KIERUNEK – IRLANDIA z ERASMUSEM+

W związku z sytuacją epidemiologiczą nie odbędzie się uroczyste zakończenie roku szkolnego.

Informacje o możliwości odbioru świadectwa każda z klas otrzymała od wychowawcy.

Do zdających egzaminy zawodowe w sesji czerwiec-lipiec 2020 (wszyscy uczniowie klas trzecich i powtarzający egzamin z klas czwartych) została wysłana wiadomość w dzienniku elektronicznym z linkiem. Proszę bezwzględnie odczytać wiadomość i zapoznać się z zamieszczonymi materiłami. W tym tygodniu, również przez dziennik elektroniczny zostanie wysłana wiadomość ze szczegółami przeprowadzenia egzaminu.