KARTKA2019

sty1Tegoroczne stypendium Prezesa Rady Ministrów otrzymał uczeń klasy 3Ti Zespołu Szkół Nr3 Marcin Kocioła.

W dniu 19.12.2018r w Rzeszowie wręczono stypendia przyznane najlepszym uczniom przez Prezesa Rady Ministrów i Ministra Edukacji Narodowej.

Stypendium  Prezesa Rady Ministrów otrzymali uczniowie szkół maturalnych z Podkarpacia, którzy dostali świadectwa z wyróżnieniem i mieli najwyższą w szkole średnią ocen lub wykazywali szczególne uzdolnienia w co najmniej jednej dziedzinie wiedzy, uzyskując w niej najwyższe wyniki.

Gratulujemy Marcinowi!

IMG 1921     Nasza szkoła będzie walczyć o medal w finale wojewódzkim Licealiady w piłce ręcznej, która odbędzie się najprawdopodobniej 1 lutego 2019 r. w Centrum Widowiskowo – Sportowym przy PWSZ w Sanoku.

Po pokonaniu ZSO w Brzozowie 17:12 i BZSZ w Ustrzykach Dolnych 18:10 w rejonowym turnieju piłki ręcznej chłopców rozgrywanym w hali sportowej sanockiej uczelni, Nasi szczypiorniści w dniu 14 grudnia br. udali się do Krosna, by rywalizować z I LO Krosno i ZS Iwonicz w półfinale wojewódzkim licealiady.

Czytaj więcej: Piłkarze ręczni ZS Nr 3 Sanok w finale wojewódzkim !!!