autosan

13 maja br. w siedzibie Spółki AUTOSAN zawarta została Umowa patronacka, na mocy której obejmuje ona swoim patronatem klasy w Zespole Szkół nr 3 w Sanoku w zawodach technik programista oraz technik pojazdów samochodowych. Umowę podpisali: Pan Krzysztof Futyma – Dyrektor Szkoły oraz Pan Eugeniusz Szymonik – Prezes Zarządu i Pan Bogdan Ryniak – Członek Zarządu AUTOSAN sp. z o.o. w obecności Starosty Sanockiego Pana Stanisława Chęcia. W wydarzeniu wzięli również udział Wicedyrektorzy Szkoły, Panowie Bogusław Bałut i Arkadiusz Zulewski.

Czytaj więcej:  Historia zatoczyła koło!  AUTOSAN obejmuje patronatem Naszą Szkołę!

Zbliża się czas ważnego dla Ciebie Wyboru – szkoły, a także kierunku kształcenia.
Chcemy Ci w tym pomóc, dlatego założyliśmy skrzynkę kontaktową, na którą będziesz mógł wysyłać swoje pytania dotyczące nauki w Zespole Szkół nr 3: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Możesz pytać o wszystko: Jakich przedmiotów będziesz się uczyć na danym kierunku?
Jakie egzaminy będziesz zdawać? W której klasie będą odbywać się praktyki?
To tylko niektóre z nich. Czekamy na Twoje pytania. Odpowiadać będą na nie nauczyciele – osoby, które rzetelnie przekażą wszystkie informacje dotyczące kształcenia w naszej szkole.
Warto też zajrzeć do menu DLA UCZNIÓW KOŃCZĄCYCH SZKOŁĘ PODSTAWOWĄ, gdzie można znaleźć wiele informacji.