27.04.2018r. (piątek) o godz. 10:30 na hali sportowej ZS3

odbędzie się zakończenie roku szkolnego 2017/2018

dla klas maturalnych.

O godz. 8:30 Msza Św. w Parafii pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa.

Jak co roku w marcu odbył się konkurs matematyczny dla uczniów klas maturalnych technikum z powiatu sanockiego.

17 kwietnia 2018 r. w Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Sanoku odbyło się podsumowanie konkursu oraz rozdanie nagród i dyplomów jego uczestnikom.

Wśród laureatów znalazł się uczeń naszej szkoły Dominik Rzepka z kl. 4TK, który zajął III miejsce.

Oprócz Dominika szkołę reprezentowali: Jakub Matuła, Jakub Polny, Bartłomiej Marut.

praga050   W dniach 4-7.04.2018 r. odbyła się trzecia już szkolna wycieczka do Pragi, w której uczestniczyło 40 uczniów naszej szkoły. Piękno tego miasta, jego ciekawe położenie, liczne atrakcje turystyczne oraz stosunkowo niski koszt wycieczki wpłynęły na decyzję o wyprawie zarówno tych uczniów, którzy stolicy Czech jeszcze nigdy nie widzieli, jak i tych, którym na poprzednich wyprawach tak bardzo przypadła ona tak do gustu, że postanowili zobaczyć ją ponownie.

Czytaj więcej: Relacja z wycieczki do Pragi

13.04.2018r. w Kampusie Technicznym PWSZ w Krośnie odbył się finał Olimpiady Energetycznej pod patronatem Podkarpackiego Kuratora Oświaty, organizowanej przez Państwową Wyższą Szkołę Zawodową im. Stanisława Pigonia w Krośnie. Drużyna naszej szkoły w składzie: Patrycja Węgrzyn 3TM, Edyta Żytka 3TM, Kamil Sadlik 4TM, uczestniczyła w finale. Tym razem jednak zabrakło 2 punkty aby dostać się do ścisłego 3-osobowego finału olimpiady, ale na pewno powalczymy za rok o finał.

Opiekun uczniów: Jerzy Szymański