Wszystkich ósmoklasistów zapraszamy do odwiedzenia zakładki rekrutacja, gdzie znajdują się szczegółowe zasady przyjęć na rok szkolny 2023/2024.

Znajdują się tam prezentacje kierunków kształcenia, które oferuje szkoła, a także informacje na temat specjalności w poszczególnych zawodach, cyklu kształcenia, możliwości zatrudnienia albo kontynuowania nauki.

Zapraszamy do przeglądnięcia prezentacji we wszystkich zawodach, na pewno każdy znajdzie tam coś interesującego! Mamy nadzieję, że nasza oferta edukacyjna umożliwi wybór ciekawego zawodu i odnalezienie się w nowoczesnej strukturze przemysłu.

Co nas wyróżnia:

• Ciekawe kierunki kształcenia;
• Możliwość zdobycia tytułu technika w zawodach poszukiwanych na rynku pracy;
• Dobrze zorganizowany system praktyk zawodowych;
• Przygotowanie do pracy w atrakcyjnych zawodach
- nabywanie przez ucznia konkretnych umiejętności praktycznych;
• Uzyskanie wykształcenia, które umożliwi Ci podjęcie studiów;
• Możliwość zdobycia dodatkowych umiejętności i certyfikatów na kursach pozaszkolnych (organizowanych dla uczniów naszej szkoły m.in. W Regionalnym Centrum Rozwoju Edukacji);
• Kursy na odległość -(e-learning);
• Wysoki poziom nauczania języków obcych
- języka angielskiego i niemieckiego;
• Dobre przygotowanie uczniów do zdawania egzaminu maturalnego oraz egzaminu potwierdzającego kwalifikacje zawodowe;
• Umożliwienie uzyskania Europejskiego Certyfikatu Umiejętności Komputerowych;
• Dobrze wyposażona baza dydaktyczna:
- 6 pracowni informatycznych ze stałym dostępem do sieci Internet i nowoczesnym oprogramowaniem (łącznie ponad 100 komputerów),
- mobilna pracownia informatyczna (15 komputerów),
- tablice multimedialne w pracowniach językowych,
- pracownia programowania robotów przemysłowych MPS,
- pracownia obrabiarek sterowanych numerycznie wraz z nowoczesnymi maszynami CNC i oprogramowaniem,
- pracownia multimedialna wyposażona w 16 komputerów,
- skomputeryzowana biblioteka wyposażona w szereg programów multimedialnych;
• Dla uczniów technikum pojazdów samochodowych:
- bezpłatny kurs prawa jazdy kat.B;
• Możliwość rozwijania zainteresowań w kołach pozalekcyjnych;
• Przyjazna społeczność uczniowska;
• Tytuł SZKOŁY Z KLASĄ.
• Wysokie miejsce w OGÓLNOPOLSKIM RANKINGU SZKÓŁ ŚREDNICH

Ewentualne pytania proszę kierować telefonicznie do sekretariatu szkoły: 134630448.

Przypominamy również, że wzorem lat poprzednich nabór będzie prowadzony drogą elektroniczną.

Adres strony „naboru”: https://nabor.pcss.pl/sanok/szkolaponadpodstawowa/Info/100475

Uczniów, którzy mają problemy z logowaniem lub wydrukiem - zapraszamy do sekretariatu naszej szkoły, gdzie zostanie udzielona fachowa pomoc techniczna.

REKRUTACJA