27 marca uczniowie z naszej szkoły przystąpili do eliminacji konkursowych z języka angielskiego.

Celem eliminacji było wyłonienie jednej osoby, która będzie reprezentować ZS3 na konkursie w PANS w Krośnie.

Po dwugodzinnych zmaganiach, w trakcie których uczestnicy rozwiązywali testy leksykalne na poziomie First Certificate oraz reading comprehension na poziomie Cambridge Advanced Exam,
wyłoniony został zwycięzca. Jest nim Kacper Malejki z klasy 2P.

Gratulujemy Kacprowi i życzymy mu powodzenia na konkursie, który odbędzie się 5 kwietnia o godzinie 10:00 w Studium Języków Obcych przy PANS w Krośnie.

Tymczasem przedstawiamy wyniki eliminacji:

I miejsce - Kacper Malejki, 2P
II miejsce - Łukasz Bobis, 5I