Matura próbna ZS3 2019

Liczba uczniów zdających maturę próbną:

4TM 31, 4TK 31, 4TI 31, 4TF 24, 4TE 26, 4TA 23, 4TS 14

Obecność obowiązkowa!!!

Czytaj więcej: Matura próbna

informatyZachęcamy uczniów przygotowujących się do egzaminu maturalnego z informatyki do odwiedzenia strony http://www.maturainformatyka.pl/.

Na stronie znajdziecie dołączone arkusze maturalne oraz dane potrzebne do ich rozwiązania, a także rozwiązane przykłady zadań z zakresu programowania, algorytmiki, baz danych oraz arkusza kalkulacyjnego.

Stronę przygotował jeden z najlepszych absolwentów naszej szkoły: Karol Suchecki – były uczeń klasy 4Tk o specjalizacji Bazy Danych.

Odwiedzenie strony polecamy również tym, którzy w przyszłości chcą zdawać maturę z informatyki.