O SZKOLE  |  PLAN LEKCJI  |  DZIENNIK  |  AKTUALNOŚCI  |  SPORT W SZKOLE  |  film FILMY film |  FACEBOOK  |  REKRUTACJA  |  NABÓR ELEKTRONICZNY  |

W dniu 31 maja 2019 r. rozegrano turniej międzyklasowy w piłce nożnej halowej. Do rozgrywek przystąpiło 18 zespołów, mecze rozegrano w czasie siedmio minutowym. Zwycięzcą turnieju została drużyna klasy IITA, która obroniła tytuł zajmując podobnie jak w ubiegłym roku I-wsze miejsce.

Czytaj więcej: OBRONILI TYTUŁ

1 marca 2019r. w hali widowiskowo-sportowej Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Sanoku po raz pierwszy w historii odbył się Finał Wojewódzki Licealiady w piłce ręcznej chłopców, gospodarzem którego był Zespół Szkół Nr 3 w Sanoku.

Nasi szczypiorniści wszystkie swoje mecze, mimo ambitnej walki i gorącego dopingu z trybun, niestety przegrali. Jednak zapowiedzieli, że w przyszłym roku szkolnym zdobędą medal, jeśli zdołają awansować do finału. Należy nadmienić, iż naszą drużynę opuściło tylko kilku chłopców, natomiast uczniowie klas pierwszych już czekają na możliwość reprezentowania szkoły w przyszłym roku.

Czytaj więcej: Szczypiorniści z ZS Nr3 Sanok czwartą drużyną Podkarpacia!!!

IMG 1921     Nasza szkoła będzie walczyć o medal w finale wojewódzkim Licealiady w piłce ręcznej, która odbędzie się najprawdopodobniej 1 lutego 2019 r. w Centrum Widowiskowo – Sportowym przy PWSZ w Sanoku.

Po pokonaniu ZSO w Brzozowie 17:12 i BZSZ w Ustrzykach Dolnych 18:10 w rejonowym turnieju piłki ręcznej chłopców rozgrywanym w hali sportowej sanockiej uczelni, Nasi szczypiorniści w dniu 14 grudnia br. udali się do Krosna, by rywalizować z I LO Krosno i ZS Iwonicz w półfinale wojewódzkim licealiady.

Czytaj więcej: Piłkarze ręczni ZS Nr 3 Sanok w finale wojewódzkim !!!

IMG 0066Nasza szkoła ponownie walczyć będzie na szczeblu rejonowym Licealiady, która odbędzie się w Centrum Widowiskowo – Sportowym przy PWSZ w Sanoku w dniu 30 listopada 2018r.

W dniu 7 listopada 2018 roku w hali sportowej I Liceum Ogólnokształcącego w Sanoku odbył się powiatowy turniej piłki ręcznej chłopców.

Do rywalizacji oprócz gospodarzy i naszej szkoły  przystąpiły reprezentacje ZS w Nowosielcach, II LO Sanok, ZS Nr 1 Sanok oraz ZS Nr 2 Sanok i ZS Nr 5 Sanok. Rozgrywki podzielono na część  grupową oraz finałową.

Czytaj więcej: Piłkarze ręczni z awansem!!!

08-batminton  W dniach 24 oraz 25 października w naszej szkole rozegrane zostały półfinały wojewódzkie w badmintonie dziewcząt i chłopców. Rywalizację rozpoczęły dziewczyny, które w ostatecznej klasyfikacji uplasowały się na miejscu piątym. Następnie do gry przystąpili chłopcy - zdobywając I miejsce zapewnili sobie awans do finału wojewódzkiego, który odbędzie się w Nowej Dębie.

Czytaj więcej: Chłopcy z awansem