10-lekko

26.05.2017 r. drużyna lekkoatletyczna ZS Nr 3 w Sanoku uczestniczyła w mistrzostwach województwa, które odbyły się w Rzeszowie.

Nasi zawodnicy brali udział w sześciu konkurencjach:

- skok w dal,
  - pchnięcie kulą,
  - biegi na 100 m,
  - biegi na 400 m,
  - biegi na 1500 m,
  - bieg sztafetowy 4x100 m.

Czytaj więcej: V miejsce w województwie - ogromny sukces chłopców w Lidze Lekkoatletycznej

42-wice      W dniach 12 – 14.05.2017 r. w Elblągu odbył się XXIV Międzynarodowy Festiwal Unihokeja Dzieci i Młodzieży o Puchar Bałtyku Ogólnopolska Licealiada w kategorii chłopców. Reprezentacja Naszej Szkoły zajęła II miejsce uzyskując tytuł Wicemistrzów. W pierwszym dniu turnieju chłopcy wygrali w grupie kolejno: 6:0 z LO Gdańsk (bramki- J. Sujkowski 2, M. Brukwicki 1, P. Myćka 1, D. Januszczak 1, F. Kwolek 1)  oraz 5:0 z ZS Nr 1 Swarzędz  (bramki- J. Sujkowski 2, M. Brukwicki 3) zajmując pierwsze miejsce w grupie. W kolejnym meczu pokonaliśmy ZS Nr 2 Dębica 4:0 (bramki- M. Brukwicki 2, D. Januszczak 1, J. Sujkowski 1). Reasumując w tym dniu nie straciliśmy żadnej bramki pokonując wszystkich przeciwników po bardzo dobrej grze.

Czytaj więcej: WICEMISTRZOSTWO POLSKI !!!

04-biegiDnia 24.04.2017 r. drużyna biegowa ZS Nr3 w Sanoku uczestniczyła w finale wojewódzkim w biegach przełajowych, które już tradycyjnie odbyły się w Kolbuszowej. Biegi odbywały się na dystansie 1200m przy starcie wspólnym. Walka była bardzo ciężka lecz emocjonująca, jednak nasza drużyna prowadzona przez Damiana Dziewińskiego po wielkim wysiłku uplasowała się na ósmej pozycji.

W zawodach brały także udział dziewczyny z I LO w Sanoku, które uplasowały się na dziewiątej pozycji.

W biegach wzięło udział 12 zespołów:

Czytaj więcej: Finał wojewódzki w biegach przełajowych

20170320 123204    W  dniu 20.03.2017r. drużyna ZS Nr3 w Sanoku uczestniczyła w półfinale wojewódzkiej Licealiady koszykówki chłopców. W turnieju rozegranym  w krośnieńskiej hali widowiskowo-sportowej udział wzięły drużyny ZSP 5 Krosno, LO Strzyżów, ZSE Brzozów.

W pierwszym spotkaniu pomiędzy ZSP 5 Krosno a ZSE Brzozów rywalizacja przebiegała pod kontrolą drużyny z Krosna, która prowadziła przez cały mecz wygrywając  42:25.

Turniej, Nasi koszykarze prowadzeni przez Huberta Mańko, rozpoczęli od rywalizacji z LO Strzyżów.

Czytaj więcej: 2,6 SEK. OD FINAŁU  WOJEWÓDZKIEGO!!!

DSCX 2951     Zespół Naszej szkoły w dniu 10.03.2017r. w  Ustrzykach Dolnych  udanie reprezentował powiat sanocki w rejonowym turnieju koszykówki chłopców, w którym rywalizowaliśmy z drużynami ZSL Ustrzyki dolne, ZST i A Lesko oraz ZSE Brzozów.

Turniej, Nasi koszykarze prowadzeni przez Huberta Mańko, rozpoczęli od rywalizacji z ZSTiA Lesko. Początekmeczu chłopcy zagrali konsekwentnie co pozwoliło na objęcie prowadzenia 8:2, lecz z upływem czasu popełniali proste błędy i końcówka spotkania była bardzo nerwowa gdyż drużyna z Leska doprowadziła do remisu 18:18.

Czytaj więcej: AWANS DRUŻYNY KOSZYKARSKIEJ DO PÓŁFINAŁU  WOJEWÓDZKIEGO!!!