O SZKOLE  |  PLAN LEKCJI  |  DZIENNIK  |  AKTUALNOŚCI  |  SPORT W SZKOLE  |  film FILMY film |  FACEBOOK  |  REKRUTACJA  |  NABÓR ELEKTRONICZNY  |

image21Dzięki uprzejmości Klubu Spartan Rymanów, 29 listopada ZS nr 3 gościł zawodowego Mistrza Polski w Armrestlingu Grzegorza Nowotarskiego, który przedstawił zasady według, których rozgrywane są zawody. Omówione zostały również techniki jakie można wykorzystać podczas spotkania i następnie przeprowadził zawody wśród młodzieży.

Do współzawodnictwa stanęło 85 osób w tym 6 dziewcząt. Zawody rozgrywane były w pięciu kategoriach wiekowych, dziewczyny startowały w osobnej kategorii. Na zakończenie rozegrana została kategoria Open między najlepszymi zawodnikami z każdej kategorii.

Dzięki sponsorowi VitaminShop Sanok i Podkarpackiemu Stowarzyszeniu Sportów Obronnych Defender dla najlepszych zawodników przygotowane zostały nagrody rzeczowe.

Czytaj więcej: Armrestling w ZS 3

image13   29 listopada 2019 r. w I Liceum Ogólnokształcącym w Sanoku rozegrano Zawody Powiatowe w Tenisie Stołowym chłopców. Reprezentacja szkoły w składzie: Przemysław Kozioł 3TI , Radosław Małkowski 4TI oraz Filip Kwolek 4TI zajęła I miejsce wygrywając wszystkie pojedynki.

Wyniki gier:

Zespół Szkół nr 3 – Zespół Szkół nr 5                     3 - 0

Zespół Szkół nr 3 - I Liceum Ogólnokształcące        3 – 1

Zespół Szkół nr 3 - Zespół Szkół nr 1                     3 – 1

Zespół Szkół nr 3 - Zespół Szkół nr 2                     3 – 1

Wygrywając szczebel powiatowy uzyskaliśmy awans do rozgrywek rejonowych, które odbędą się dnia 11 grudnia 2019 r. w Brzozowie.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Czytaj więcej: I miejsce w tenisie stołowym

image01W dniach 29-30 października 2019r na naszej hali sportowej zostały rozegrane półfinały wojewódzkie w badmintonie dziewcząt i chłopców. Do rywalizacji dziewcząt przystąpiło 11 ekip, a w drugim dniu zmagań chłopców wzięło udział 10 szkół.

Nasze dziewczyny wystąpiły w składzie: Gąsior Sandra – klasa 3TF, Marczak Aleksandra – klasa 1TE, Szocińska Oliwia – klasa 1TI i zakończyły rywalizację na 7 miejscu.

Chłopcy, co trzeba podkreślić po raz kolejny mieli trudne zadanie, ponieważ bronili I miejsca z roku ubiegłego. W tym roku znowu udowodnili, że są poza zasięgiem rywali, wygrywając wszystkie mecze i nie przerywając passy zameldowali się w Finale Wojewódzkim.

Czytaj więcej: Badminton - chłopcy poza zasięgiem

01.10.2019r. przy pięknej i słonecznej pogodzie odbyły się na sanockich Błoniach zawody powiatowe w sztafetowych biegach przełajowych. Nasza szkoła wystawiła reprezentację chłopców. Pojawiło się w niej kilku nowych zawodników, głównie z klas pierwszych. Mocno odmłodzony skład miał jednak poważne problemy w początkowej fazie zawodów. Od 2 do 4 zmiany nasi uczniowie zajmowali ostatnie miejsce. Wówczas do walki ruszyli najlepsi biegacze ZS3, systematycznie odrabiając straty. Dzięki ich zaangażowaniu i woli walki, ukończyliśmy zawody na 2 miejscu, co pozwoliło nam awansować do etapu rejonowego.

Szkołę naszą reprezentowali: Stach Miłosz (3TM), Gaworecki Kacper (2TK), Latusek Patryk (2TK), Leń Jakub (3TE), Szomko Jakub (1I), Cukierda Dawid (2TE), Drozd Sebastian (2TE), Trybiec Gabriel (2TE), Janik Mateusz (1TB), Galant Michał (3TF), Wójcik Kacper (3TM), Kochan Wiktor (3TI), Klimkowski Łukasz (3TI), Kopacz Mateusz (3TI), Rakoczy Rafał (4TF), Pilawski Krystian (2TI).

Opiekunami drużyny byli: Sebastian Stangierski i Damian Dziewiński.