O SZKOLE  |  PLAN LEKCJI  |  DZIENNIK  |  AKTUALNOŚCI  |  SPORT W SZKOLE  |  film FILMY film |  FACEBOOK  |  REKRUTACJA  |  ZASADY REKRUTACJI  |

 

 

 

Bonk Mariusz  Konsulracje z matury poziom rozszerzony j.angielski wtorek 8.00
Rymar Roman Konsultacje do egzaminów zawodowych E 14 wtorek 14.00
Pietrycka Agnieszka Zajęcia wyrównawcze dla klasy IIITk i IIITm fizyka poniedziałek 7.10 sala 110
Urban Iwona Zajęcia wyrównawcze dla klasy IIITm matematyka środa 11.30 - 12.15
Podkalicka Barbara Zajęcia wyrównawcze dla klasy I Ta j.angielski czwartek 8.00
Sadleja Antoni Piłka siatkowa W-F środa 14.00
Dobosz Jacek Konsultacje do egzaminów zawodowych E12 czwartek 9.40         piątek 9.40
Święch Dariusz Konsultacje do egzaminów zawodowych dla klasy IIITb M19 poniedziałek 13.10-
Lemko Renata Zajęcia dla maturzystów j.angielski  
Szczepanik-Sobolak Aneta Zajęcia dla maturzystów j.angielski piątek 8.50
Leszczyszyn Beata Zajęcia wyrównawcze geografia poniedziałek7.10
Malik Lucyna Konsultacje dla maturzystów IV Ts matematyka piątek 12.20 - 13.05
Piejko Dorota Konsultacje dla maturzystów j.polski piątek 12.30 - 13.05
Woźniak Urszula Konsultacje dla uczniów zaczynających naukę języka niemieckiego j.niemiecki wtorek 12.30-13.05
Woźniak Urszula Konsultacje dla maturzystów j.niemiecki  wtorek 8.00-8.55
Szewczyk  Agnieszka Konsultacje dla uczniów zaczynających naukę języka niemieckiego j.niemiecki wtorek 7.10-7.55
Szewczyk  Agnieszka Zajęcia dodatkowe  j.niemiecki, podstawy przedsiębiorczości, podstawy działalności gospodarczej piątek 7.10
Futyma Anna Zajęcia wyrównawcze dla klas pierwszych matematyka  
Grzyb  Anna Zajęcia wyrównawcze dla klas I Ta i I Te j.niemiecki środa 13.10-13.55
Bednarska Justyna Konsultacje dla maturzystów j.polski czwartek 10.40
Pilch Renata Zajęcia wyrównawcze j.angielski wtorek 12.20
Pilch Renata Konsultacje dla maturzystów j.angielski środa 9.40
Podstawski Maciej Badminton W-F wtorek 13.10-13.50
Mańko Hubert Piłka Ręczna W-F wtorek 13.10-14.45
Dulęba Jarosław Tenis Stołowy W-F czwartek 15.00-15.45
Kosturska Mariola Zajęcia dodatkowe chemia środa 13.10-13.55
Matuszek  Łukasz Unihokej dziewcząt W-F środa 14.50-15.00
Matuszek  Łukasz Sekcja szachowa W-F środa 14.50-15.00
Szymański Jerzy Zajęcia przygotowyjące do egzaminu zawodowego przedmioty elektryczne poniedziałek 10.25-11.30
Szymański Jerzy Szkolne koło SEP SEP wtorek 12.15-13.10 środa 13.55-14.30
Bałut Ewa Konsultacje dla maturzystów poziom rozszerzony matematyka poniedziałek 12.20-13.05 środa 8.00-8.45
Wronkowicz Rogos Katarzyna Zajęcia wyrównawcze historia wtorek 11.30-12.15
Kulawiak Roman Edyta Zajęcia dodatkowe j.polski poniedziałek 12.20-13.05
Wańcowiat Mariusz   Zajęcia wyrównawcze dla kl 1 przedmioty elektryczne wtorek 13.10-13.55
Grzyb  Marcin Zajęcia przygotowujące dla klasy 2TI, 2TK, 2TF E 12 środa 10.40-11.25 czwartek 10.40-11.25
Bonk Elwira Konsultacje dla maturzystów IV Te/b j.angielski piątek 8.00-8.45
Brząska  Iwona Konsultacje do egzaminu  E 14, matura informatyka piątek 11.30-12.25
Brząska  Iwona Harcerska Akcja Ekologiczna  turystyka, ekologia, plastyka środa czwartek 10.25-10.40
Szałajko Karol Konsultacje do egzaminu E 12, E 13 środa 10.40-11.25 czwartek 12.20-13.05
Paluch Jan Konsultacje dla maturzystów matematyka piątek 8.00-8.45
Baran Urszula Teologia Katolicka Religia  
Śmiertka Sabina Zajęcia Wyrównawcze j.polski wtorek 13.10 - 13.50
Podkalicka Agnieszka Zajęcia wyrównawcze dl klas I Tm, I Ta, I Te przedmioty mechaniczne poniedziałek 10.40
Hawryłko Ewa Zajęcia dodatkowe j.niemiecki czwartek 10.40
Pietrycki Tomasz Konsultacje maturalne poziom rozszerzony fizyka środa 8.00-8.45 środa 9.40-10.25
Pawłowski Łukasz Zajęcia wyrównawcze dla klas ITs, IITa, IITs przedmioty mechaniczne poniedziałek 14.00-14.45
Pawłowski Łukasz Zajęcia przygotowujace do egzaminu M 44 poniedziałek 9.40-10.25
Dziewiński Damian LA Biegi Średnie W-F czwartek 13.05-13-50
Piejko Mariusz  Konsultacje z informatyki informatyka czwartek 11.30-12.25
Łagożny Łukasz Zajęcia przygotowujące do egzaminu SEP SEP czwartek 16.30-17.15
Skarbowska Joanna Zajęcia wyrównawcze dla klas pierwszych WOS piątek 11.30-12.25
Stawarczyk Marek Zajęcia przygotowujące do egzaminu zawodowego E 13  
Adamiak Anna Konsultacje maturalne język polski poniedziałek 13.00-14.30
Kulawiak-Roman Edyta Indywidualne zajęcia dodatkowe język polski czwartek, 8.30
Więch Barbara zajęcia dodatkowe  matematyka poniedziałek 13:10