5.06.2018r. (wtorek) o godz. 10:40 odbędzie się próbny egzamin (próbne logowanie oraz zapoznanie się z platformą Wirtualnego Serwera Egzaminacyjnego) przeprowadzany na komputerach.

Wszyscy uczniowie, którzy 19.06.2018r. zdają egzamin w salach: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, proszeni są o zapoznanie się z harmonogramem części pisemnej (w zakładce „EGZAMINY ZAWODOWE”) i stawili się o wyżej wymienionej godzinie w wyznaczonych salach.

Obecność wszystkich uczniów obowiązkowa.

23 marca 2018 r.  to termin ogłoszenia wyników egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie w sesji styczeń-luty 2018.

Każdy uczeń, który nie zdawał lub nie zdał egzaminu, ma prawo złożyć deklarację w terminie do 7 dni na sesję czerwiec-lipiec 2018 (do 30 marca).

W związku z przerwą świąteczną prosimy o złożenie deklaracji jak najwcześniej (najlepiej po otrzymaniu wyników). Jest to związane z koniecznością złożenia harmonogramów oraz list zdających egzamin pisemny i praktyczny.

W przypadku wyjazdów uczniów na wakacjach proszę zgłosić wcześniej u wicedyrektora B. Bałuta szczególne przypadki celem dopasowania harmonogramu.

TUTAJ (kliknij aby pobrać plik)  - informacja dla zdających egzaminy z poszczególnych kwalifikacji w sesji zimowej styczeń/luty 2018 r.

Każdy uczeń ma obowiązek zapoznać się z w/w dokumentami i potwierdzić to u wychowawcy klasy (tylko zdający po raz pierwszy). Dotyczy to zarówno uczniów powtarzających egzaminy oraz uczniów z następujących klas:

4TS - kwalifikacja M42
4TA - kwalifikacja M44
4TI, 4TK, 4TF - kwalifikacja E14
4TM - kwalifikacja E19
4TE - kwalifikacja E24
3TS - kwalifikacja M18
3TE - kwalifikacja E08
3TM - kwalifikacja E03

Ważne:

Deklaracje dla w/w kwalifikacji oraz deklaracje uczniów powtarzających egzamin
należy składać do 9 września 2017r.

Deklaracje do egzaminu poprawkowego może składać uczeń, który otrzymał oficjalne wyniki z OKE.
Wyniki z sesji zimowej 2018 będą dostępne od 23.03.2018 r.