zdj13 W dniu 27 września w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji (MOSiR), w Sanoku odbyły się zawody rejonowe dziewcząt i chłopców w lidze lekkoatletycznej.
Zawody składały się z konkurencji biegowych (4x100m, 100m, 200m, 400m, 800m/1500m) oraz konkurencji technicznych (skok w dal, pchnięcie kulą, skok wzwyż, rzut oszczepem, rzut dyskiem).
Nasza szkoła wystawiła reprezentację zarówno chłopców jak i dziewcząt.
Dziewczęta zakończyły udział w zawodach na 6 miejscu, chłopcy zwyciężyli, co dało im awans do Finału Wojewódzkiego - który odbędzie się w przyszłym roku w maju.

Naszą szkołę reprezentowali:

- Gunia Julia - 1M
- Wojnarowska Julia, Blażejowska Nikola - 1I
- Gawlewicz Patryk, Zubel Adam - 2A
- Kiczorowski Krzysztof - 2I
- Komarski Sylwester, Latusek Karol, Podstawski Michał - 2E
- Wróbel Nadia, Nędza Paulina - 2P
- Ćwik Jakub - 3I
- Pisaniak Jakub - 3P
- Michniak Karolina, Hagaj Katarzyna, Kopczak Karolina, Marczak Karolina, - 3K
- Werbowicz Dariusz - 4A
- Wójcik Dominika, Koczera Dominika - 5F