O SZKOLE  |  PLAN LEKCJI  |  DZIENNIK  |  AKTUALNOŚCI  |  SPORT W SZKOLE  |  film FILMY film |  FACEBOOK  |  REKRUTACJA  |  NABÓR ELEKTRONICZNY  |

image01W dniach 29-30 października 2019r na naszej hali sportowej zostały rozegrane półfinały wojewódzkie w badmintonie dziewcząt i chłopców. Do rywalizacji dziewcząt przystąpiło 11 ekip, a w drugim dniu zmagań chłopców wzięło udział 10 szkół.

Nasze dziewczyny wystąpiły w składzie: Gąsior Sandra – klasa 3TF, Marczak Aleksandra – klasa 1TE, Szocińska Oliwia – klasa 1TI i zakończyły rywalizację na 7 miejscu.

Chłopcy, co trzeba podkreślić po raz kolejny mieli trudne zadanie, ponieważ bronili I miejsca z roku ubiegłego. W tym roku znowu udowodnili, że są poza zasięgiem rywali, wygrywając wszystkie mecze i nie przerywając passy zameldowali się w Finale Wojewódzkim.

Finał odbędzie się w listopadzie w Nowej Dębie.

Ekipa chłopców w składzie: Gocek Dawid – klasa 4TM, Mołczan Łukasz –klasa 2TA, Gocek Konrad – klasa 1TB

Dziękujemy wszystkim reprezentantom za wolę walki i postawy na korcie oraz tym którzy pomagali przy organizacji zawodów.

Chłopakom życzymy dalszych sukcesów w Finale Wojewódzkim.

 

 

WYNIKI GIER W BADMINTONIE DZIEWCZĄT

 

GRUPA A

Szkoła

1.

2.

3.

4.

lotki

sety

mecze

miejsce

ZSP 1 KROSNO

 

3-0

0-3

3-0

 

6-3

2-1

2

ZSN-G KROSNO

0-3

 

0-3

3-0

 

3-6

1-2

3

I LO SANOK

3-0

3-0

 

3-0

 

9-0

3-0

1

ZSE BRZOZÓW

0-3

0-3

0-3

   

0-9

0-3

4

GRUPA B

Szkoła

1.

2.

3.

lotki

sety

mecze

miejsce

II LO SANOK

 

3-0

2-3

 

5-3

1-1

2

I LO KROSNO

0-3

 

0-3

 

0-6

0-2

3

ZS 1 SANOK

3-2

3-0

   

6-2

2-0

1

GRUPA C

Szkoła

1.

2.

3.

4.

lotki

sety

mecze

miejsce

ZS 2 SANOK

 

3-0

3-1

2-3

 

8-4

2-1

2

ZS 5 SANOK

0-3

 

0-3

0-3

 

0-9

0-3

4

ZS 3 SANOK

1-3

3-0

 

0-3

 

4-6

1-2

3

ZSEl.iO KROSNO

3-2

3-0

3-0

   

9-2

3-0

1

ZASTOSOWANO SCHEMAT GIER:

UTWORZONO GRUPĘ I ROZEGRANO MECZE ,,KAŻDY Z KAŻDYM’’

MECZE FINAŁOWE

Szkoła

1.

2.

3.

lotki

sety

mecze

miejsce

I LO SANOK

 

3-0

3-0

 

6-0

2-0

1

ZS 1 SANOK

0-3

 

2-3

 

2-6

0-2

3

ZSEl.iO KROSNO

0-3

3-2

   

3-5

1-1

2

 

KLASYFIKACJA KOŃCOWA ZAWODÓW:

I MIEJSCE – I LO SANOK

II MIEJSCE – ZSEl.iO KROSNO

III MIEJSCE – ZS 1 SANOK

IV – VI MIEJSCE – ZS 2 SANOK, ZSP 1 KROSNO, II LO SANOK,

VII –IX MIEJSCE – ZS 3 SANOK, ZSN-G KROSNO, I LO KROSNO

X –XI MIEJSCE- ZSE BRZOZÓW, ZS 5 SANOK

AWANS DO FINAŁU WOJEWÓDZKIEGO:

1. I LO SANOK

       2. ZSEl.iO KROSNO

 

 

 

WYNIKI GIER W BADMINTONIE CHŁOPCÓW

 

GRUPA A

Szkoła

1.

2.

3.

4.

lotki

sety

mecze

miejsce

II LO SANOK

 

3-0

3-0

3-0

 

9-0

3-0

1

ZSP 1 KROSNO

0-3

 

2-3

2-3

 

4-9

0-3

4

ZS 2 SANOK

0-3

3-2

 

3-1

 

6-6

2-1

2

ZSA-B KROSNO

0-3

3-2

1-3

   

4-8

1-2

3

GRUPA B

Szkoła

1.

2.

3.

lotki

sety

mecze

miejsce

ZS 3 SANOK

 

3-0

3-0

 

6-0

2-0

1

ZSP 2 KROSNO

0-3

 

0-3

 

0-6

0-2

3

ZS 1 SANOK

0-3

3-0

   

3-3

1-1

2

GRUPA C

Szkoła

1.

2.

3.

lotki

sety

mecze

miejsce

ZSN-G KROSNO

 

1-3

1-3

 

2-6

0-2

3

I LO SANOK

3-1

 

3-2

 

6-3

2-0

1

ZSEl.iO KROSNO

3-1

2-3

   

5-4

1-1

2

ZASTOSOWANO SCHEMAT GIER:

UTWORZONO GRUPĘ I ROZEGRANO MECZE ,,KAŻDY Z KAŻDYM’’

MECZE FINAŁOWE

Szkoła

1.

2.

3.

lotki

sety

mecze

miejsce

ZS 3 SANOK

 

3-1

3-1

 

6-2

2-0

1

II LO SANOK

1-3

 

1-3

 

2-6

0-2

3

I LO SANOK

1-3

3-1

   

4-4

1-1

2

 

 

KLASYFIKACJA KOŃCOWA ZAWODÓW:

I MIEJSCE –  ZS 3 SANOK

II MIEJSCE – I LO SANOK

III MIEJSCE –  II LO SANOK

IV – VI MIEJSCE – ZSEl.iO KROSNO , ZS 1 SANOK, ZS 2 SANOK,

VII – X MIEJSCE – ZSA-B KROSNO,  ZSN-G KROSNO, ZSP 2 KROSNO, ZSP 1 KROSNO

AWANS DO FINAŁU WOJEWÓDZKIEGO:

1. ZS 3 SANOK

2. I LO SANOK

Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies. Odwiedzając naszą stronę bez dokonania zmian ustawień swojej przeglądarki, wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu.
OK