zdj     W dniu 24 września 2019 r. w Zespole Szkół nr 3 w Sanoku przeprowadzono wybory do Młodzieżowej Rady Miasta Sanoka. Głosowało 617 uczniów z 1083.

Do Młodzieżowej Rady Miasta Sanoka kandydowali:

Hubert Jakubowski klasa 3TA

Klaudia Pojnar klasa 3TF

Grzegorz Nogaj klasa 4TA

Wynik głosowania rozłożył się następująco:

Grzegorz Nogaj 4TA – uzyskał 243 głosy;

Klaudia Pojnar 3TF – uzyskała 198 głosy;

Hubert Jakubowski 3 TA – uzyskał 142 głosy;

Głosy nieważne – 34 głosy.

W Zespole Szkół nr 3 Radnym Młodzieżowej Rady Miasta Sanoka wybrano Grzegorza Nogaja z klasy 4TA.

– Obecnie jestem uczniem 4 klasy technikum. Cieszę się, że będę mógł reprezentować naszą szkołę w Młodzieżowej Radzie Miasta Sanoka przez następne 2 lata. Oczekuję na dobrą współpracę ze wszystkimi radnymi i obiecuję jak najlepiej wykonywać powierzony mi urząd – podkreśla.

 

Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies. Odwiedzając naszą stronę bez dokonania zmian ustawień swojej przeglądarki, wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu.
OK