16 kwietnia uczniowie naszej szkoły po raz piąty wzięli udział w konkursie wiedzy o teatrze i przeglądzie teatralnym „Kurtyna wyobraźni” organizowanym przez Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Sanoku.
Spotkanie odbyło się w Bieszczadzkim Domu Kultury w Lesku.

W tym roku uczniowie pod opieką p. Doroty Piejko przygotowali inscenizację ballady Adama Mickiewicza „Lilie”. W role postaci wcielili się - Kinga Poznańska (pani) i Anna Radwańska (Hanka) z kl. 3Tf, Piotr Ambicki (pustelnik), Karol Pojnar i Przemysław Krukar (bracia), Robert Myćka (ksiądz) z kl. 3Ti oraz Adrian Kudlik (mąż) z kl. 3Tk. Oprawą dźwiękową przedstawienia zajął się Szymon Kulikowski (kl. 3Ti).

W konkursie wiedzy o teatrze udział wzięły: Joanna Ziemiańska i Diana Semczyk z kl. 2Ti.

ZOBACZ FILM:

kurtyna_film