12.04.2019r. w Kampusie Technicznym PWSZ w Krośnie odbył się finał Olimpiady Energetycznej pod patronatem Podkarpackiego Kuratora Oświaty, organizowanej przez Państwową Wyższą Szkołę Zawodową im. Stanisława Pigonia w Krośnie. Drużyna naszej szkoły w składzie:

1. Patrycja Węgrzyn         - klasa 4 TM
2. Konrad Kij                   - klasa 3 TM
3. Damian Mańkowski      - klasa 3 TM

uczestniczyła w finale.

W drodze do ścisłego 3-osobowego finału została przeprowadzona dogrywka gdyż było więcej uczestników z taką samą ilością punktów zdobytych w teście finałowym. W dogrywce tej brał również udział Konrad Kij – jednak do zajęcia miejsca na „pudle” zabrakło mu 1-go punktu. Cóż może uda się za rok wywalczyć lepsze miejsce.

Opiekun uczniów: Jerzy Szymański

Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies. Odwiedzając naszą stronę bez dokonania zmian ustawień swojej przeglądarki, wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu.
OK