bezpieczna1

Zespół Szkół nr 3 im. W.Lipińskiego i M.Beksińskiego w Sanoku otrzymał tytuł „Bezpiecznej Szkoły” oraz uzyskał członkostwo w Ogólnopolskim Klubie „Bezpieczne Szkoły”.  W Komitecie Honorowym Konkursu zasiadali przedstawiciele Sejmu i Senatu RP, członkowie Rządu RP, Rektorzy wyższych uczelni, Kuratorzy oświaty, Wojewodowie, Prezydenci miast i Marszałkowie Sejmików. Jury konkursu doceniło nasze zaangażowanie w realizację zadań konkursowych.

W sumie od października do marca, w realizację 10 zadań określonych w regulaminie konkursu włączyło się wielu uczniów naszej szkoły, nauczyciele, dyrekcja  oraz zaproszeni goście. W ramach konkursu odbywały się m.in. spotkania profilaktyczne, zajęcia tematyczne, projekcje filmów i prezentacji edukacyjnych, warsztaty, konkursy i wiele innych.

W naszej pracy wspierali nas przedstawiciele: Policji, Straży Pożarnej, Straży Miejskiej, Sanepidu, Poradni Psychologiczno Pedagogicznej, Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie, Sanocki oddział SOR, Studenci i Pedagodzy PWSZ w Sanoku.

Celem działań, które relacjonowaliśmy na bieżąco na łamach naszej strony www, było podniesienie poziomu bezpieczeństwa uczniów w szkole i poza szkołą.

Wszystkim, którzy przyczynili się do naszego sukcesu dziękujemy.

Koordynatorki konkursu w szkole: Mariola Prorok, Iwona Brząska.