Dnia 23.05 reprezentacja naszej szkoły zajęła 3 miejsce w Wojewódzkich Zawodach Sanitarno-Medycznych w Rzeszowie. Naszą szkołę reprezentowali: kapitan-Kamil Latusek, Radosław Biłas, Katarzyna Mużył, Szymon Kulikowski, Karol Pojnar.

W zawodach brało udział 10 drużyn z całego województwa podkarpackiego. Nasza szkoła reprezentowała powiat sanocki. Rywalizacja okazała się bardzo zacięta, o miejscu na podium decydowały pojedyncze punkty. Lepsze od nas okazały się szkoły z Kołaczyc (2-gie miejsce) i Przemyśla (1-sze miejsce).