O SZKOLE  |  PLAN LEKCJI  |  DZIENNIK  |  AKTUALNOŚCI  |  SPORT W SZKOLE  |  film FILMY film |  FACEBOOK  |  REKRUTACJA  |  ZASADY REKRUTACJI  |

koniec 001

 

 

     Rok szkolny zakończyliśmy dnia 22.06.2018r. uroczystą akademią, którą otworzył dyrektor Zespołu Szkół Nr 3 w Sanoku pan mgr inż. Krzysztof Futyma. Po krótkim podsumowaniu całorocznej pracy i przypomnieniu ważnych informacji dla zdających egzaminy zawodowe dyrektor wyróżnił najlepszych uczniów w szkole.

A byli to:

 

 

Kwolek Michał – kl. 1TF
Walko Krystian, Kuszewski Michał – kl. 1TI
Harko Gracjan, Maślak Krzysztof – kl.1TE
Kobus Tymoteusz, Zając Krzysztof, Toropolski Błażej, Śniegoń Dawid – kl. 1TM
Paszkiewicz Sandra – kl. 2TF
Chruszcz Łukasz, Jarecki Hubert, Kij Konrad, Kucharski Jakub, Niemczyk Dominik, Walczak Sebastian – kl. 2TM
Kocioła Marcin – najwyższa średnia w szkole, Trzciński Jakub – kl. 2TI
Kopaniszyn Igor, Kusy Adrian – kl. 2TK
Migielicz Krystian – kl. 2TS
Bodnar Aleksandra, Baran Kamil, Sobolak Witold – kl. 2TE
Tokarz Piotr – kl. 3TK
Kuzian Bartosz, Musiał Jakub, Kaczkowski Mateusz, Kucharski Patryk, Pilecki Robert – kl. 3TM
Rachwalski Daniel, Sokół Krzysztof- kl. 3TS

Uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz nagrody książkowe ufundowane przez Dyrektora Szkoły i Stowarzyszenie Promocji i Rozwoju ZST.

      Kolejnym punktem uroczystości był przegląd najważniejszych wydarzeń mijającego roku szkolnego w formie prezentacji multimedialnej, przeplatanych zabawnymi skeczami oraz utworami muzycznymi w wykonaniu uczniów naszej szkoły.

W trakcie prezentacji multimedialnej został zaprezentowany film film prezentujący pobyt uczniów na praktykach Erasmus+ w Irlandii. Wszyscy uczniowie mogli zobaczyć nie tylko miejsca pracy ale i sposób spędzania czasu wolnego.

Akademię przygotowały: p. Elwira Bonk, p. Urszula Woźniak
Prowadzenie: Ola Bodnar (2TE), Mateusz Mazur (3TK)
W skeczach wystąpili: Emilia Kruk (3TK), Bartosz Karwieńcz (2TM), Michał Kotajny (1TM)
Zespół muzyczny: Miłosz Rostocki (1TF), Dawid Śniegoń (1TM), Michał Rzeszowski (3TI)
Prezentacja multimedialna: Damian Mańkowski (2TM)
Nagłośnienie: Damian Mańkowski (2TM), Mateusz Kopacz (1TI)
Zdjęcia: p. Roman Rymar

 

Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies. Odwiedzając naszą stronę bez dokonania zmian ustawień swojej przeglądarki, wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu.
OK