O SZKOLE  |  PLAN LEKCJI  |  DZIENNIK  |  AKTUALNOŚCI  |  SPORT W SZKOLE  |  film FILMY film |  FACEBOOK  |  REKRUTACJA  |  ZASADY REKRUTACJI  |

logo-Adr

   

    Klasy patronackie w szkołach uczących zawodu są coraz popularniejsze. W Zespole Szkół nr 3 planowane jest otwarcie kolejnej takiej klasy, tym razem  pod patronatem ADR Polska z siedzibą w Zagórzu. W swojej branży jest to jedno z najdynamiczniej rozwijających się przedsiębiorstw. Firma należy do czołówki europejskich producentów osi, półosi i zawieszeń do maszyn i przyczep rolniczych, jej wyroby można spotkać właściwie na całym świecie.

     Jest wiele dobrych stron utworzenia klasy patronackiej. Sytuacja na rynku pracy pokazuje, że coraz częściej duże firmy odchodzą od tradycyjnych metod rekrutacji, stawiając na kształcenie swoich przyszłych pracowników. Tak więc firma ADR POLSKA zapewni naszym uczniom kształcącym się w kierunku mechanik programowanie i użytkowanie obrabiarek skrawających możliwość odbywania praktyk zawodowych pod okiem swoich pracowników. Poza tym będą oni mogli brać udział w kursach i szkoleniach, aby zdobyć dodatkowe kwalifikacje. Najlepsi uczniowie mogą liczyć na stypendia i oczywiście mieć gwarancję zatrudnienia po ukończeniu edukacji. Nie bez znaczenia jest też fakt, że dzięki podpisaniu umowy z ADR POLSKA nasza szkoła może uzyskać wyposażenie pracowni szkolnych i materiały dydaktyczne.

    Podpisanie umowy patronackiej otworzy przed naszymi uczniami nowe, atrakcyjne perspektywy rozwoju zawodowego. Dzięki niej zawód będzie można poznać w najdrobniejszych szczegółach i bez kłopotu obsługiwać skomplikowane i nowoczesne obrabiarki. Tak więc już rusza klasa patronacka ADR POLSKA!

 

Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies. Odwiedzając naszą stronę bez dokonania zmian ustawień swojej przeglądarki, wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu.
OK