O SZKOLE  |  PLAN LEKCJI  |  DZIENNIK  |  AKTUALNOŚCI  |  SPORT W SZKOLE  |  film FILMY film |  FACEBOOK  |  REKRUTACJA  |  ZASADY REKRUTACJI  |

kwt    9.01.2018 w naszej szkole odbył się I etap 17-stej edycji Konkursu Wiedzy Technicznej pod hasłem „sapere aude” - odważ się być mądrym. Konkurs ten zaszczepia w młodych ludziach chęć do nauki przedmiotów ścisłych. W przyszłości zaowocować to może wyborem kierunku studiów politechnicznych bądź podjęciem pracy na stanowisku technicznym.

 

    W pierwszym etapie, który odbył się w naszej szkole wzięło udział 21 uczniów z klas drugich i trzecich, którzy do rozwiązania mieli 40 pytań testowych jednokrotnego wyboru. Etap ten pozwolił wyłonić trzech najlepszych uczniów, którzy będą reprezentowali naszą szkołę w drugim etapie konkursu. Odbędzie się on 21 lutego 2018 w Zespole Szkół Technicznych i Ogólnokształcących im. Stefana Banacha w Jarosławiu.

Uczniowie, którzy zakwalifikowali się do II etapu KWT:

  • Damian Mańkowski – 2TM
  • Mateusz Sikoń – 3TE
  • Sebastian Walczak – 2TM.

Wszystkim uczestnikom konkursu dziękujemy za udział oraz życzymy powodzenia w pogłębianiu wiedzy, oraz już dziś zapraszamy do udziału w kolejnej edycji konkursu.

 

Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies. Odwiedzając naszą stronę bez dokonania zmian ustawień swojej przeglądarki, wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu.
OK