O SZKOLE  |  PLAN LEKCJI  |  DZIENNIK  |  AKTUALNOŚCI  |  SPORT W SZKOLE  |  film FILMY film |  FACEBOOK  |  REKRUTACJA  |  ZASADY REKRUTACJI  |

13-tre   2 stycznia 2018 r. klasę 6c w Szkole Podstawowej Nr 3 w Sanoku odwiedzili uczniowie Zespołu Szkół nr 3 w Sanoku pod opieką pani dr Edyty Kulawiak-Roman, która jest koordynatorką projektu Erasmus+ realizowanego przez młodzież i nauczycieli tej szkoły. Celem spotkania była wymiana doświadczeń na temat realizacji projektów międzynarodowych i współpracy ze szkołami w Europie w ramach Fundacji Rozwoju Systemu Edukacji.

    Uczniowie klasy 6c współpracują ze szkołami europejskimi w programie eTwinning i z sukcesem zrealizowali już trzy projekty. Tym razem mogli usłyszeć od starszych kolegów informacje o ich projekcie „Treasure in Language” („Skarby Języka”), a przede wszystkim obejrzeć ciekawą prezentację o wizycie partnerskiej w szkole w Turcji, w mieście Denizli. Uczniowie ZS3 zaprezentowali też filmy i nagrania ukazujące wspaniałe krajobrazy i ciekawe miejsca w regionie, w którym przebywali. Goście zachęcali naszych uczniów do kontynuowania i rozwijania współpracy oraz do nawiązywania kontaktów z rówieśnikami z innych krajów i poznawania ich kultur i tradycji.
   Przypomnijmy, że to już kolejny projekt realizowany przez Zespół Szkół Nr 3 w Sanoku, którego celem jest wymiana doświadczeń edukacyjnych, wychowawczych oraz poznawanie kultury, tradycji i języka państw nie tylko z Unii Europejskiej.

Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies. Odwiedzając naszą stronę bez dokonania zmian ustawień swojej przeglądarki, wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu.
OK