historie

„Historie zwykłe i niezwykłe” to tytuł i zarazem temat konkursu zorganizowanego przez Powiat Sanocki. Jego celem było rozbudzenie zainteresowań czytelniczych oraz rozwijanie uzdolnień pisarskich. 13 września 2013r. w sali Muzeum Historycznego w Sanoku odbyło się rozstrzygnięcie konkursu i uroczyste wręczenie nagród. Praca jednego z uczniów naszej szkoły została wyróżniona - Fabian Żak z kl. 3Tk otrzymał nagrodę za opowiadanie „Śmiertelne dobro”. Wszystkie nagrodzone prace zostały opublikowane w zbiorze zatytułowanym „Historie zwykłe i niezwykłe”. Dodatkowo znalazło się tam 13 innych opowiadań zakwalifikowanych do publikacji przez komisję konkursową, między innymi opowiadanie Radosława Wójcickiego z kl. 2Tm „Przewrót”. Serdecznie gratulujemy!