skypeI     "Teen Life" to międzynarodowy projekt językowy łączący naukę języka angielskiego z posługiwaniem się technologiami informacyjnymi. Uczniowie naszej szkoły biorą udział we wspólnym projekcie z młodzieżą z Belluno (Włochy) .

Zapraszamy szczególnie uczniów klas pierwszych i drugich do udziału w rozmowie na Skype ChatWirtualne spotkanie odbędzie się w ZS3 w piątek 27 listopada o godz. 8:00 w sali 6

Zachęcamy wszystkich do odwiedzenia strony projektu: http://teenlife.zs3.sanok.plNa witrynie internetowej projektu  można obejrzeć opracowane przez uczniów krótkie filmy video, w których nasi partnerzy z Włoch prezentują swoje miasto - Belluno, swoją szkołę i opowiadają o sobie.

Jednocześnie mamy nadzieję, że poszerzy się grono uczniów zainteresowanych projekterm "Teen Life".