warto

Stowarzyszenie Promocji i Rozwoju ZST wraz z wychowawcami klas zorganizowało akcję „Warto pomagać" z której dochód przeznaczono na wsparcie leczenia ucznia klasy 2TI –Sebastiana Króla.

Sebastian, uczeń ubiegłorocznej klasy 1TS, w czasie tragicznego wypadku doznał wielu obrażeń, a także stracił nogę. Jego powrót do zdrowia i samodzielność jest uzależniony od rehabilitacji, ale także związanymi z kosztami. Dlatego dziękujemy młodzieży szkolnej, która z ogromną empatią włączyła się w akcję klasowych zbiórek i przygotowała kiermasz słodkości (klasy 3TK, 2TF).

Łącznie zebrano kwotę 3514,30 złotych, którą w całości przekazano na pokrycie kosztów leczenia Sebastiana.

Klasy, które wyróżniły się podczas zbiórki i zebrały najwięcej środków:

- klasa 2TM - 335, 52 zł (wychowawca p. Urszula Woźniak)
- klasa 2TI - 250,00 zł (wychowawca p. Marcin Grzyb)
- klasa 4TK - 233,47 zł (wychowawca p. Antoni Sadleja)
- klasa 4TE - 210,00 zł (wychowawca p. Sebastian Stangierski)