filmJPII6

Miło nam poinformować, że uczniowie z naszej szkoły zostali nagrodzeni II miejscem w konkursie multimedialnym „Jan Paweł II face to face", organizowanym przez Szkołę Podstawową Nr 6 w Sanoku. Zadaniem naszych przedstawicieli było przygotowanie scenariusza o Polaku – Papieżu, a następnie nagranie odpowiednich scen i zmontowanie filmu.

Tego zadania podjął się Arkadiusz Drwięga z klasy 3TK i Piotr Wołoszyn z klasy 4 TK pod okiem p. Edyty Kulawiak – Roman. W celu efektownego zaprezentowania tematu podjęli oni współpracę z przedstawicielką Szkoły Podstawowej Nr 3 w Sanoku, Sarą Oliwią Roman (uczennicą klasy 4C). Efektem wspólnych działań był film pt. „Papież - człowiek, misjonarz, przywódca duchowy", który pokazuje Jana Pawła II jako człowieka niosącego bezinteresowną pomoc wszystkim potrzebującym, uczącego tolerancji, patriotyzmu, szacunku i poświęcenia się.

Laureatom serdecznie gratulujemy.