plakat1

Stowarzyszenie Promocji i Rozwoju ZST  wraz ze szkolnym Wolontariatem zwracają  się z prośbą do uczniów, wychowawców i nauczycieli Zespołu Szkół nr 3 w Sanoku, o przeprowadzenie zbiórki pieniędzy na wsparcie leczenia ucznia klasy 2 TI – Sebastiana Króla.

Chłopak uległ tragicznemu  wypadkowi w wyniku  którego doznał wielu obrażeń, a także stracił nogę.

Jego powrót do zdrowia i samodzielności jest uzależniony od rehabilitacji, która związana  jest z wysokimi kosztami. Dlatego zwracamy się z prośbą o pomoc finansową dla naszego ucznia i kolegi. Zbiórkę przeprowadzą skarbnicy klasowi i przekażą wychowawcom. Dziękujemy za okazane wsparcie i zrozumienie.

W ramach zakończenia zbiórki we wtorek, 13 października, będziemy sprzedawali ciasto ze słynnymi już „niepytajkami” (ważnymi jednorazowo przez 2 tygodnie) Osoby chętne do wsparcia naszej akcji proszone są o kontakt w sali 107.