Dzięki udziałowi w konkursie „Projekt z klasą” nasza szkoła otrzymała certyfikat „Dobrze Zaprojektowanej Szkoły” w powiecie sanockim. W konkursie tym wzięła udział 6-cio osobowa grupa uczniów naszej szkoły. Dzięki ich pomysłom udało się w ramach tego projektu zorganizować ciekawe pokazy fizyczne, które mogli podziwiać gimnazjaliści odwiedzający naszą szkołę.
Wprawdzie nie udało nam się zdobyć żadnego grantu pieniężnego na realizację naszego projektu, czyli na zakup termosu na ciekły azot, ale bogatsi w nowe doświadczenie w następnym roku znowu weźmiemy udział w tym projekcie.

Ogromne podziękowania również należą się uczniom: Radek Kij, Krzysiek Buczek, Karol Segin, Tobiasz Burczyk, Damian Nowak i Miłosz Osadczuk, którzy z wielkim zaangażowaniem i zapałem przez wiele godzin przygotowywali zestawy doświadczalne, a następnie prezentowali te doświadczenia na pokazach fizycznych. Również podziękowania składamy wszystkim tym, którzy wytrwale i codziennie oddawali głos na nasz projekt. Serdecznie dziękujemy.