W dniu 18.05.2015r. odbył się wewnątrzszkolny konkurs pt. „Wiem wszystko o motoryzacji”. Konkurs został zorganizowany przez nauczyciela Zespołu Szkół Nr 3 w Sanoku Łukasza Pawłowskiego. W konkursie wzięło udział 32 uczniów z klas pierwszych i drugich uczących się w zawodzie technik pojazdów samochodowych. Uczestnicy konkursu mieli do rozwiązania test jednokrotnego wyboru składający się z 50 pytań głównie z zakresu konstrukcji pojazdów samochodowych. Najwięcej punktów i pierwsze miejsce uzyskał uczeń klasy 1TS Adrian Paciorek.

Celem konkursu było rozpowszechnianie wiedzy z zakresu motoryzacji oraz sprawdzenie aktualnego poziomu wiedzy uczniów. Taka forma konkursu to dla uczniów też dobra okazja do sprawdzenia się, oraz powtórzenia wiadomość do egzaminów zawodowych.

Uczniowie wykazali się dobrą znajomością zagadnień z zakresu budowy pojazdów samochodowych. Zdecydowana większość uczestników odpowiedziała poprawnie na ponad 50% pytań. Najwięcej punktów i pierwsze miejsce uzyskał uczeń klasy 1TS Adrian Paciorek.

Pozostałe lokaty zostały zamieszczone w poniższej tabeli:

klasa

Liczba punktów

Adrian Paciorek

1TS

33

Bartosz Cecuła

Sławomir Data

Daniel Fedko

Krzysztof Ryń

1TS

Maciej Hunia

28

Zwycięzcom konkursu serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. Pozostałym uczestnikom również należą się słowa uznania i podziękowania za udział w konkursie.