image01
W tym roku po raz kolejny uczniowie naszej szkoły wzięli udział w międzynarodowym konkursie informatycznym „Bóbr”.  Tematyka konkursu jak co roku jest podobna czyli polegająca na rozwiązaniu zadań logiczny, algorytmów i innych sytuacji problemowych z różnych dziedzin życia. Zadania polegały na wybraniu jednej prawidłowej odpowiedzi lub na wykonaniu zadań interaktywnych polegających na logicznym ułożeniu, pokolorowaniu  pewnych elementów.

W VIII edycji konkursu, który odbył się w Polsce w dniu 12 listopada 2013 o godzinie 12:00 wzięli udział także uczniowie naszej szkoły zdobywając następującą liczbę punktów:

Wstępne wyniki naszych uczniów

Uczestnik