firma 2   W dniach od 17 do 21 listopada 2014r. w naszej szkole został zorganizowany projekt pt. „Otwarta Firma" w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości. Projekt ten realizowany w Polsce już po raz siódmy z inicjatywy Fundacji Młodzieżowej Przedsiębiorczości.
   Celem tego przedsięwzięcia jest stworzenie środowiska społecznego, które aktywnie wspiera przedsiębiorcze postawy i inicjatywy młodych ludzi. Dla przedsiębiorstwa to wspaniała okazja do promocji oraz nawiązanie nowych kontaktów w środowisku lokalnym. Nasza szkoła natomiast wzbogaciła swoją ofertę edukacyjną o ciekawe zajęcia przygotowujące uczniów do wejścia na rynek pracy.

W spotkaniach z uczniami zgodzili się wziąć udział i opowiedzieć o swoich doświadczeniach związanych z prowadzeniem firmy: Pani Ewa Granatowska (Firma MERLIN), Pan Wojciech Ogarek (Firma CNC-WAP), Pan Ryszard Ziembicki (Firma INTERQ), Pan Piotr Leśniak (Firma AUTOMET), oraz Panowie Tomasz Borczyk i Bartłomiej Rudy (Powiatowy Urząd Pracy w Sanoku), którzy przedstawili ofertę Urzędu Pracy dla osób chcących założyć i prowadzić własną firmę. Wszystkim Państwu w imieniu Dyrekcji szkoły, nauczycieli i uczniów serdecznie dziękujemy.