myczkowce 1

Jak połączyć przyjemne z pożytecznym? Ciekawy sposób na to znaleźli uczniowie dwóch pierwszych klas: 1TA i 1TK.
W chłodny, ale pogodny czwartkowy poranek 30.10.2014r. klasy 1TA i 1TK wraz z opiekunkami: p. Anną Adamiak, Agnieszką Pietrycką i Agnieszką Szewczyk wybrały się do Myczkowiec, do Ogrodu Biblijnego. Wyjazd zorganizowany został w ramach realizowanego przez obie klasy projektu „Biblia jako źródło kultury europejskiej".

Uczniowie z zainteresowaniem oglądali znajdujące się w Ogrodzie symbole i sceny biblijne robiąc przy tym niezbędnie do realizacji projektu zdjęcia i notatki.
   Dużym zainteresowaniem uczniów cieszyła się również ekspozycja miniaturowych świątyń w Ogrodzie Ekumenicznym.
   Na koniec zwiedzania całego kompleksu w Myczkowcach uczniowie posilili się pieczonymi na ognisku kiełbaskami.
   Pełni pozytywnych wrażeń i posileni uczniowie udali się w drogę powrotną do Sanoka.