pobrane                 III MULTIMEDIALNY PROJEKT HUMANISTYCZNY

HORYZONTY LITERATURY

TEMAT:

„W GÓRACH JEST WSZYSTKO, CO KOCHAM" –

MOTYW GÓR W LITERATURZE I SZTUCE.

Dyrekcja oraz nauczyciele języka polskiego Zespołu Szkół Nr 3 zapraszają do udziału w III Multimedialnym Projekcie Humanistycznym Horyzonty literatury adresowanym do uczniów szkół ponadgimnazjalnych. Tematem tegorocznego spotkania jest: „W górach jest wszystko, co kocham"- motyw gór w literaturze i sztuce.

Projekt składa się z dwóch części: konkursowej oraz popularno – naukowej, którą przygotowują organizatorzy. Celem projektu jest zastosowanie nowoczesnych technologii informacyjnych i komunikacyjnych w naukach humanistycznych, korelacja literatury i sztuki oraz pogłębienie wiedzy na temat funkcjonowania motywu gór w literaturze i sztuce.

Konkurs odbędzie się 19 listopada (środa) o godz. 10.00 w Zespole Szkół nr 3 w Sanoku, ul. Stróżowska 16. Zgłoszenia do 17 października telefonicznie (13 46 304 48, 661-600-488)

Wszelkie informacje dotyczące konkursu znajdziecie Państwo w załączonym regulaminie, na stronie internetowej szkoły www.zs3.sanok.pl oraz pod numerem telefonu: 13 46 304 48; 661-600-488.