Dnia 11 marca br. w naszej szkole odbył się Egzamin Kwalifikacyjny Stowarzyszenia Elektryków Polskich. Jest to państwowy egzamin potwierdzający kwalifikacje elektryków, otwierający im drogę do pracy w tym zawodzie. Do egzaminu przystąpiło 15 osób. Zdający odpowiadali ustnie na pytania zadawane przez komisje. Egzamin wypadł bardzo dobrze, gdyż 100% zdających uzyskało wyniki pozytywne i otrzymali oni świadectwa kwalifikacyjne. Do osiągnięcia tak dobrych rezultatów przyczynił się mgr inż. Jerzy Szymański, który przygotowywał uczniów do egzaminu. Egzamin ten był dodatkowym egzaminem niezależnym od egzaminu końcowego potwierdzającego kwalifikacje zawodowe.
Dziękujemy bardzo.
Krystian Zubel
fot: Łukasz Popiołek
sep_grupowe_m
Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies. Odwiedzając naszą stronę bez dokonania zmian ustawień swojej przeglądarki, wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu.
OK