Salon Maturzystów - Rzeszów 2010

Politechnika Rzeszowska w dniach 23-24 września wypełniła się tłumem maturzystów, a to wszystko za sprawą odbywającego się tam "Salonu Maturzystów 2010". Organizatorem kampanii była Fundacja Edukacyjna "Perspektywy".

W czwartek ponad czterdziestoosobowa grupa maturzystów naszej szkoły z klas 4TK, 4TB i 3LZ wyruszuła na spotkania z ekspertami OKE i przedstawicielami szkół wyższych. Uczestniczyli w inauguracji Rzeszowskiego Salonu Maturzystów. Można było wysłuchać wykładów na temat matury 2011 m.in. z matematyki i języka polskiego. Odwiedzili także stoiska kilkudziesiędziu uczelni z Podkarpacia i nie tylko. Wystawcy starali się wyróżniać i zaprosić do siebie, udzielając kompetentnych informacji i rozdając gadżety edukacyjne. 

Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies. Odwiedzając naszą stronę bez dokonania zmian ustawień swojej przeglądarki, wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu.
OK