wycieczka do Rzeszowa

Dnia 25 marca klasa 1 TF wspólnie z wychowawczynią p.E.Hawryłko zorganizowała wyjazd do Multikina w Rzeszowie. W wycieczce wzięli udział także uczniowie klas: 2 TM, 2 TB, 1 TB i 1 TM. Opiekę sprawowały p.W.Mackiewicz oraz p.M.Fundanicz.

Obejrzeliśmy ekranizację jednej z najpopularniejszych gier komputerowych Need for Speed, czyli zapierający dech w piersi rajd po autostradach najlepszymi super samochodami świata. Film dostarczył wszystkim wielu pozytywnych wrażeń.

Po skończonym seansie udaliśmy się na zwiedzanie Podziemnej Trasy Turystycznej -„Rzeszowskich Piwnic”, które dawnym mieszkańcom służyły jako sklepy, magazyny, zakłady produkcyjne, a w czasie wojny jako schronienie. Obejrzeliśmy także repliki zbroi rycerskich, broni białej i palnej, wystawę ceramiki użytkowej i ceramicznych zabawek, obrazującą, z jakich naczyń i przedmiotów codziennego użytku korzystali w przeszłości mieszkańcy miasta.

Nastroje dopisywały, uczniowie wrócili zadowoleni, pełni wrażeń i zapału do nauki:).

W planie następne wyjazdy…