kurtyna_wyobrazni_2011

Uczniowie naszej szkoły 19 kwietnia 2011r. już po raz trzeci wzięli udział w przeglądzie teatralnym i konkursie wiedzy o teatrze „Kurtyna wyobraźni”, który odbywa się co roku w Zagórzu. Tym razem młodzież szkolnego koła teatralnego pod kierunkiem p. Urszuli Baran i p. Doroty Piejko przygotowała inscenizację fragmentu utworu W. Gombrowicza „Ferdydurke”.

Uczniowie, którzy brali udział w przedstawieniu to: Arkadiusz Wójcik z kl. 2Ts,  Jakub Zubel z kl. 1Tk oraz Karol Pojnar, Piotr Ambicki, Przemysław Krukar, Krzysztof Łosiak, Robert Myćka, Rafał Skotnicki z kl. 1Ti.

Udział w konkursie wiedzy o teatrze wzięli: Kamil Rachwalski z kl. 1Ts, który zajął I miejsce, Patrycja Gotfryd z kl. 1Tk – II miejsce i Adrian Kudlik z kl. 1Tk – III miejsce.

Uczniowie do konkursu przygotowywali się pod kierunkiem p. Sabiny Śmiertki i p. Eweliny Dąbrowskiej.

Zapraszamy do obejrzenia filmu z przeglądu teatralnego, który zarejestrowali uczniowie z klasy 3Tc – Dominik Gurgacz i Mateusz Stach.