Pomagamy rodzinie, która straciła cały dobytek w pożarze domu w Wolicy k.Bukowska.

Do 13.01.2012r. w naszej szkole będzie kontynuowana akcja zbierania środków finansowych i darów na rzecz poszkodowanych. Rodzina składa się z czterech osób: dwoje rodziców i dzieci: 3 lata i 3 miesiące.
Na pomoc przeznaczyliśmy pieniądze uzyskane ze sprzedaży stroików świątecznych przygotowanych przez uczniów Szkolnego Kola Wolontariatu oraz uczniów z Ochotniczego Hufca Pracy.  Jednak jest to „kropla w morzu potrzeb”. Rodzina pozostała  bez środków do życia i bez miejsca zamieszkania.

Wszystkie osoby chcące wesprzeć poszkodowanych prosimy o pomoc w formie finansowej i materialnej.
Wolontariusze będą zbierali w klasach pieniądze do puszki, a dary materialne można składać u p. L.Malik w sali nr18.