wospGraliśmy z pompą! Zdrowa mama, zdrowy wcześniak, zdrowe dziecko!

Dnia 9 stycznia 2011r. - będącego dniem finału WOŚP - patrole Zespołu Szkół Nr 3 w Sanoku kwestowały na rzecz zakupu najnowocześniejszych urządzeń dla ratowania życia wcześniaków oraz pomp insulinowych dla kobiet ciężarnych z cukrzycą.

Zebraliśmy 3548,08zł!!!

W XX edycji inicjatorami WOŚP w naszej szkole byli: Adrian Babiarz, Konrad Bosak i Agnieszka Gagatko - uczniowie klasy 4TK. W tegorocznej akcji udział wzięli wolontariusze Szkolnego Koła Wolontariatu wspierani przez pełnoletnich uczniów naszej placówki.
       Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy rozpoczęła swoje „granie” już w środę - 4 stycznia 2012r.  Adrian Babiarz, Konrad Bosak i Agnieszka Gagatko zorganizowali bieg uliczny ”Policz się z cukrzycą”. „Biegacze” przemieszczali się od Zespołu Szkół Nr1 ulicą Zamkową na sanocki Rynek. Wśród uczestników w pomarańczowych koszulkach biegło 15 uczniów naszej szkoły wraz z opiekunem -  mgr Damianem Dziewińskim.
       Pomagaliśmy również w kwestowaniu podczas sanockich koncertów. W ten sposób udało się zebrać około 600zł.

W niedzielę 8 stycznia 2012r. - w dniu finału - dziesięć patroli Zespołu Szkół Nr 3 w Sanoku wyruszyło kwestować na rzecz WOŚP. Wolontariusze zbierali pieniądze na obwodnicy Sanoka od godziny 8.00 do 19.00.

O godzinie 20-tej piękne „Światełko do Nieba” zakończyło tegoroczny finał WOŚP w Sanoku. Na Rynku byli również wolontariusze z naszej szkoły z przyjaciółmi. Był to kolejny niesamowity dzień pełen energii, życzliwości i „dobrych aniołów”.

„Sie ma!”, pamiętajcie, że „Gramy do końca świata i jeden dzień dłużej!”

Już po finale, a orkiestra wciąż gra. 14 stycznia w naszej szkole odbył się charytatywny Turniej koszykówki, w którym udział wzięło 5 drużyn: DEF Sanok (I-mce), Toxic Team Lesko (II-mce), Nafta Sanok (V-mce), Chaos Sanok (II-mce), Panika Sanok (IV-mce). Zespoły rywalizowały ze sobą systemem „każdy z każdym”. Na trybunach z puszkami zbierały pieniądze uczennice klasy pierwszej: Natalia Babiarz, Marcelina Wyskiel, Patrycja Sabat.

Opiekunkami kwestującej młodzieży byli nauczyciele: p. Mariola Prorok, p. Lucyna Malik,  p. Iwona Brząska oraz p. Damian Dziewiński.

wyniki turnieju koszykówki
wolontariusze i biegacze