W dniu 16.12. 2011 roku odbył się pierwszy etap konkursu matematycznego, który składał się z 25 pytań testowych. Drugi etap konkursu polegający na rozwiązaniu zadań metodą projektu odbył się 22. 02.2012 roku.

W konkursie wzięli udział uczniowie z klas 1TK, 2TI, 2TE, 4TA, 4TI.

• I miejsce zdobyli uczniowie z klasy 2TI: Mirosław Mućka, Rafał Skotnicki , Konrad Szałankiewicz .
  • II miejsce zdobyli uczniowie z klasy 1TK: Kamil Jagieła, Ireneusz Petryszak.
  • III miejsce ex aeque zdobyli uczniowie z klasy 2TE: Szymon Piecuch, Patrick Winnicki, Arkadiusz Zeliszewski i 4TI: Wojciech Burzyński, Magdalena Wojtoń.
  • IV miejsce zdobyli uczniowie z klasy 4TA: Bartłomiej Kądziołka, Michał Pałys, Kamil Wdowiak.