kochanowski

ZNANI TWÓRCY LITERATURY POLSKIEJ - JAN KOCHANOWSKI

Dyrekcja, nauczyciele języka polskiego Zespołu Szkół nr 3 wraz z Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Sanoku serdecznie zapraszają gimnazjalistów do udziału w pierwszym ponadpowiatowym konkursie języka polskiego ZNANI TWÓRCY LITERATURY POLSKIEJ. Tematem tegorocznej edycji  jest życie i twórczość Jana Kochanowskiego.

Konkurs odbędzie się 12  kwietnia (czwartek) 2012 roku o godz. 10.00 w Zespole Szkół  nr 3 w Sanoku.

Celem konkursu jest rozwijanie zainteresowań humanistycznych uczniów, pogłębianie zdobytej wiedzy z zakresu literatury polskiej oraz wykorzystywanie nowoczesnych technologii informacyjnych w nauczaniu języka polskiego. Adresatem konkursu są uczniowie gimnazjów miasta Sanoka oraz powiatów leskiego, bieszczadzkiego, brzozowskiego i leskiego.

Organizatorzy serdecznie zapraszają do udziału w konkursie.

KARTA ZGŁOSZENIA (załącznik nr 1)