angielskamala     9 kwietnia 2014r.  nasi uczniowie Damian Florczak ( 4TI ) i Konrad Szałankiewicz ( 4TI ) wzięli udział w XII Międzyszkolnym Konkursie Języka Angielskiego, który miał miejsce w I Liceum Ogólnokształcącym w Sanoku. Konkurs polegał na rozwiązaniu zadań gramatyczno-leksykalnych.

Na 50 możliwych punktów Damian Florczak zdobył 37 pkt, Konrad Szałankiewicz - 34 pkt., wyprzedzając przedstawiciela II LO ( 26 pkt. ). Miejsca na podium zajęli uczniowie I LO zdobywająć od 40 do 43 punktów. Uczniowie naszej szkoły, plasując się tuż za podium na IV-tym i V-tym miejsu - otrzymali wyróżnienia, nagrody i gratulacje od organizatorów.

My również serdecznie gratulujemy!