Konkurs

28.02.2012r. odbyła się już VII edycja konkursu języka niemieckiego  „KENNST DU DIE DEUTSCHE SPRACHE?”. Konkurs zorganizowali nauczyciele języka niemieckiego z I LO im. KEN w Sanoku oraz Polskie Stowarzyszenie Nauczycieli Języka Niemieckiego. Uczestniczyli w nim uczniowie z I LO , II LO, ZS nr1, ZS nr2 i ZS nr3 w Sanoku oraz LO w Lesku. Celem konkursu było m.in. rozwijanie umiejętności samodzielnego zdobywania wiedzy i stworzenie możliwości sprawdzenia stopnia opanowania języka przed egzaminem maturalnym.

Organizatorzy podkreślali wysoki i wyrównany poziom zmagań konkursowych. Tym bardziej cieszy fakt, że nasz uczeń Mateusz Wiątek z 4 TK (opiekun – p. Anna Grzyb) zdobył wyróżnienie i znalazł się w gronie laureatów. Naszą szkołę reprezentowali ponadto: Mateusz Kunda (2 TK) i Rafał Jarosz (1 TF – obaj podopieczni p. Urszuli Woźniak), Mariusz Fal (4 TK – opiekun p. Ewa Hawryłko) oraz Dominik Jatczyszyn (1 TI – opiekun p. Anna Grzyb).

Serdecznie gratulujemy uczestnikom i życzymy sukcesów w kolejnych konkursach!