dyplomtecza1

Uczniowie naszej szkoły prezentują swoje prace w licznych konkursach plastycznych. W roku szkolnym 2011/2012 wzięliśmy udział między innymi w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym Tęcza. Dyplom za zajęcie pierwszego miejsca w szkole otrzymała uczennica klasy ITf Agnieszka Stram, wyróżnienie otrzymała Paula Duduś uczennica klasy IIILz.
     Konkurs „Tęcza” jest organizowany przez Stowarzyszenie Upowszechniania Wiedzy i Kultury Regionalnej „Pokolenie” przy współpracy merytorycznej z Wydziałem Grafiki Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie. Celem konkursu jest szerzenie wśród młodzieży wiedzy o regionie, wyszukiwanie i rozwijanie talentów plastycznych, rozwijanie wrażliwości estetycznej inspirowanej specyficzną kulturą i etnografią,  aktywizacja miłośników sztuk pięknych poprzez prezentowanie  i honorowanie ich dokonań.

Hasłem IX Edycji Konkursu były „Barwy i cienie”.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy sukcesów i zachęcamy do udziału w przyszłorocznej edycji konkursu.

Opiekunami uczennic były: Mariola Prorok i Iwona Brząska.