Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży w Krośnie zaprasza do udziału w szkoleniu zawodowym z zakresu instalacji urządzeń fotowoltaicznych, dotyczącym odnawialnych źródeł energii.

Szkolenie będzie miało charakter teoretyczno-praktyczny z modułem prezentującym informacje dotyczące refundacji kosztów instalacji opartych na źródłach energii odnawialnej. Szkolenie zakończy się przystąpieniem do egzaminu państwowego i uzyskaniem świadectwa kwalifikacji i uprawnień elektrycznych na poziomie SEP.

Zgłoszenia udziału w szkoleniu przyjmować będzie również p. pedagog w pokoju nr 105.

Szkolenie przeznaczone jest dla 20-25 osób w wieku 18-25 lat nieuczących się i niepracujących, a w szczególności dla osób posiadających wykształcenie zasadnicze zawodowe lub średnie techniczne.

Szkolenie jest przygotowane tak, aby każda osoba bez wiedzy zawodowej, po ukończonym szkoleniu była w stanie samodzielnie funkcjonować na rynku pracy jako instalator urządzeń odnawialnych źródeł energii.

Beneficjenci szkolenia będą mieli zagwarantowane materiały szkoleniowe, wyżywienie oraz zwrot kosztów dojazdu. Szkolenie jest bezpłatne.

Rekrutacja na szkolenie trwa do 10 maja 2014r.

Rozpoczęcie szkolenia w maju 2014r.

Ilość miejsc ograniczona.

Dane kontaktowe:

Ochotnicze Hufce Pracy
Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży  w Krośnie

38-400 Krosno, ul. Lewakowskiego 7                                   tel. (013) 432-11-27,

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.                                                  fax (013) 432-11-27